Wonodds Bilgi

WonOdds, Avusturya’da kayıtlı (Licence N° lla-12003/4-09) SkySport 365 GmbH şirketinin bünyesinde hizmet vermektedir. Güvenle iddaa yapabilirsiniz.

Wonodds Spor iddaaları
iddaa sitelerinin kendi aralarında rekabet yarattıkları dal… Neredeyse birbirleriyle yarışıyorlar diyebilirim spor iddaaları konusunda. E haklılar da çünkü müşterilerin çoğunluğu spor iddaaları yapmak için arıyorlar  bu siteleri. Gelelim Wonodds’da ki spor iddaalarıne…
İncelediğim kadarıyla diğer iddaa sitelerini sollayacak kadar önem gösteriyorlar spor iddaalarıne. Popüler musabakalara 650’den fazla oran açtıklarına şahit oldum. 650’den fazla oranın kazanmak için çok büyük bir seçenek olduğunu biliyorsunuz. Ayrıca bu oranların bir hayli yüksek olduğunu da eklersek Wonodds’da iddaa yapmanın keyfi ve kazancını yaşamak cezbediyor. Futbol, basketbol gibi bilindik sporların dışında, amerikan futbolu, beyzbol, tenis, plaj voleybolu, voleybol, dart, boks gibi branşlarda da iddaa yapmanız mümkün. Wonodds’da spor iddaai yapmanız için hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra üst meniden Spor seçeneğine tıklayın. Ardından açılan sayfada yine üst kısımda Oranlar seçeneğine tıklayın. Buradan tüm iddaaları görüntüleyebilirsiniz. Eğer üye değilseniz üye olmak için tıklayın. Wonodss para yatırma ve limitleriWonodds’a para yatırmak için bir çok yöntem mevcut. Kolayca para yatırabilir ve iddaalarınize başlayabilirsiniz. Sizin için Wonodds sitesine para yatırma yöntemlerini ve en düşük miktarını listeledik. Dilerseniz yatırma yöntemine tıklayarak o yöntem hakkında bilgi alabilirsiniz.Wonodds sitesinden kısa sürede güvenle para çekebilirsiniz. Yatırma yöntemlerinin aynılarıyla çekme imkanı sağlıyor. En düşük limit 80TL olmakla birlikte aygı gün içinde azami limit olmadan para çekebilirsiniz.Wonodds Canlı iddaamusabakalar oynanırken iddaa yapabildiğimiz bu mükemmel sistem tabiki Wonodds’da da mevcut. musabakasın gidişatına göre ki analizler ve oranlarla Wonodds’da canlı iddaa yapabilirsiniz.Wonodds Müşteri Hizmetleri / Canlı Destek Haftanın her günü 12:00 ile 22:00 saatleri arası canlı destek alabilirsiniz. Ayrıca bunun dışında e-posta yoluyla adresinden her an ulaşabilirsiniz. Mütevazi, saygılı ve anlaşılır Wonoddss müşteri temsilcilerini bu tutumlarından dolayı tebrik ederiz.Wonodds GüvenlikAvrupa Piyangosu tarafından denetlenen Wonodds sitesinde haklarınız, bakiyeniz ve bilgileriniz güvenle korunmaktadır.

buton