Yabancı iddaa Siteleri

70-

  Yabancı iddaa Siteleri

  Yabancı iddaa siteleri söylemi genellikle yanlış kullnılmaktadır. Ülkemizde iddaa oyunları İddaa´nın tekelinde olduğu için iddaa eşittir İddaa olarak görülmektedir. Bilyoner, Nesine gibi sitelere “internet iddaa siteleri” denilmektedir. İnternette hizmet veren gerçek anlamda iddaa imkanı sunan online siteler ise “Yabancı iddaa Siteleri” veya “Avrupa iddaa Siteleri” olarak da adlandırılmaktadır. Bu iki adlandırma da bir nevi doğrudur; çünkü bu iddaa sitelerinin çoğu Malta veya İngiltere´de bulunmakta olup Türkiye ve Avrupa ülkelerine hizmet vermektedir. Bu sebepten dolayı hem yabancı hem de avrupa iddaa siteleri de denebilir.

  Diğer bakımdan ise bu sitelerde Türkçe dil seçeneği bulunmakta ve Türkiye’den oyuncu kabul etmektedirler. Yani Türkiye’de de işlevleri bulunmaktadır.

  Biz ise burada “Yabancı iddaa Siteleri” başlığı altında Türkiye’den oyuncu kabul etmeyen iddaa sitelerini tanıtacağız. Bunlardan bazıları Türkçe olmasına rağmen, Türkiye’de ikamet eden oyuncular için hesap açmak ve oynamak mümkün değildir. Ancak yurtdışında yaşayan Türk vatandaşları bu sitelere üye olabilirler. Eğer Türkiye’de yaşıyorsanız iddaa bölümümüzden Türkiye’den oyuncu kabul eden iddaa sitelerini bulabilirsiniz.

  Yabancı iddaa Siteleri (Türkiye’den müşteri kabul etmeyen iddaa Siteleri)

  Eğer Türkiye’de ikamet ediyor ve Türkiye’den beri oynayabileceğiniz en iyi online Türkçe iddaa sitesini arıyorsanız. Türkçe iddaa siteleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Eğer Türkiye dışında bir ülkede ikamet ediyorsanız yukardaki sitelere üye olarak yabancı iddaa sitelerinde Türkçe dili ile kolaylıkla iddaa oynayabilirsiniz.

  buton