Yasal Olmayan iddaa Siteleri

iddaa Siteleri 9 Temmuz 2015, 21:35 Yasal Olmayan iddaa Siteleri

Yasal Olmayan iddaa Siteleri

Türkiye’de iddaa sadece İddaa üzerinden yapılarak iddaaseverlerce oynanmaktadır. Fakat bu durum her ne kadar yasal bir içerik taşısa da yerel olduğu için bir takım vergiler yüzünden düşük oranları musabakalarda tutabilmektedir. Durum böyle olunca dışarıdan bir iddaa şirketi ülkemizde parasal yönden kazanç sağlamalarını yüksek tutan ve Türkiye’de milyonlarca iddaa bulunan insanları kaçırmamak için ülkemizde online siteler üzerinden iddaa oynama hizmetini sağlamaktadır. Daha fazla insanı çekmek için yüksek oranları yerel bir site olan ve yasal faaliyet göstererek devlete vergi veren İddaa şirketinden fazlasıyla aynı musabakalarda sunmaktadır.

Bir Fenerbahçe*Galatasaray musabakasında, kişiler yasal olmayan iddaa siteleri üzerinden bu musabakaa iddaa yatırdıklarında iddaa’dan kazandıklarının çok daha yüksek meblağları kazanabilmektedirler. Durum böyle olunca ve ayrıca yasal olmayan iddaa sitelerinin musabakaların canlı takibi yapılırken musabaka durumunda şu dakikada yol olur ya da ilk yarıda üç gol olur, olmaz veya berabere devam eder gibi iddaaları musabaka canlı devam ederken oynayabilmektedirler. Durum böyle olunca kazanma ihtimali bir iddaaçi için çok daha yüksel olmaktadır ve iddaa gibi tek sefer oynayarak musabakasın sonucunu beklemesi gerekmemektedir. Yani musabakasın bitimine kadar iddaaler devam etmekte ve oranlar sürekli değişip yükselmektedir. Buda yasal olmayan iddaa sitelerini daha bir çekici kılmaktadır.

Şimdi neden yasal olmayan iddaa siteleri için tercihin ülkemizde 1.5 milyon insanın tercih ettiğini anlamışsınızdır. iddaaları canlı olarak takip edebilmek ve site üzerinden izlerken anında yeni bir oranla yeni iddaaler oynayabilmek hem daha kazançlı olurken hem de iddaa severleri daha da bir heyecana çağırmaktadır.

Yasal Olmayan iddaa Sitelerinden bazıları;

buton