Yasal Uyarı

Lütfen okuyunuz. Bu uyarıları dikkate almanız gerekmektedir. yani, www.kacakiddaa.net sitesinde tanıtımı yapılan, reklamı bulunan ve herhangi bir içeriğine yazı alan tüm iddaa firmaları Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yasadışıdır.
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde bu iddaa firmalarına üye olmanız, para yatırmanız, işlem yapmanız ve benzeri tüm hususların suç teşkil edeceğini unutmayın.Bu sitedeki tüm sayfalar, Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında yaşayan ve Türkçe bilen vatandaşları bilgilendirmek amusabakalıdır.
Türkiye Cumhuriyeti dışında yaşayan ve Türkçe bilen biri iseniz lütfen bulunduğunuz ülkenin yasal koşullarını gözden geçirin. Bu siteler Avrupa’nın bir çok ülkesinde yasaldır fakat yasalarınızı incelemeniz sizin açınızdan daha net olacaktır.Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayan ve yasal uyarıları dikkate almadan Türk vatandaşı olarak bu sitelerde işlem yapmayı kabul ediyorsanız tüm sorumluluğun size ait olduğunu unutmayın. Kaçak iddaa olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.Ve ayrıca:
Herhangi bir kural ihlali yaptığımızı düşünüyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.

buton