Youwin 305 – Hepsiiddaa Sitesinin Yeni Giriş Adresi: Hepsiiddaa305.Com

Youwin, Türkiye pazarındaki ismiyle Hepsiiddaa iddaa sitesinin giriş adresi 29.03.2016 tarihinde engellemeler sonucunda Hepsiiddaa 305 olarak değişmiştir. Daha önceden Hepsiiddaa 301 adresi ile siteye giriş yapabilen Youwin müşterileri gelen engellemelerin sonrasında bu adrese erişim sağlayamadı. Tüm üyelerin sorunsuzca siteye giriş yapabilmeleri adına www.hepsiiddaa305.com adresi Youwin yetkilileri tarafından açıldı.
Youwin’in yeni giriş adresi olan Hepsiiddaa 305‘e sorunsuzca giriş yapmak için ya da aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.Youwin 301 Neden Engellendi?
Bildiğiniz üzere ülkemizde hizmet veren Youwin gibi iddaa siteleri yasa dışı sayılmaktadır. Türkiye’de ki tek iddaa sitesi olan İddaa’da oranların bir hayli düşük olması ve tek musabakaa iddaa yapamama gibi olumsuz nedenlerden dolayı Türk iddaa severler Youwin gibi sitelere yönelmektedir. Bu sitelere talebin yükselmesinin ardından bunun önüne geçmek adına Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından bu sitelerin giriş adreslerine engellemeler yapılmaktadır.
Her ne kadar engellemeler yapılsa da bu sitelere erişim sağlamak zor değil. DNS ayarı yaparak engellenmiş tüm sitelere giriş yapabilirken DNS ayarı yapmasanız bile engellemenin hemen ardından yayınlanan giriş adresleri ile bu sitelerde sorunsuzca iddaa yapabilirsiniz.
Bilmelisiniz ki Youwin’de yapılan bu adres değişikliği dışında başka bir değişiklik olmamıştır. Hesaplar, bakiyeler, iddaaler ve oranlar aynı Youwin 301’de olduğu gibi Youwin 305’te de aynı şekilde devam etmektedir.
gibi adres değişikliği yapan tümni sitemiz üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz. iddaalarınizde bol talih dileriz.

buton