Youwin Para Yatırma

Youwin bildiğiniz gibi Malta lisansına sahip piyasanın en çok güvenilen ve kullanılan sitelerinden bir tanesi.Gvc holdingden bazı hizmetleri satın almaya başladıktan sonra piyasadaki yeri dahada sağlamlaşan youwin sitesinde artık her şey çok daha kolay ve daha hızlı.Bildiğiniz üzere gvc holding süperiddaa ve betboo gibi kaliteli sitelerin sahibi.Hal böle olunca zaten çok güvenilir bir yere olan youwin dahada fazla müşteriye ulaşmaya ve daha çok sevilen ve tutulan bir site olmaya başladı.Özellikle yeni özellikleri ile youwinde her şey çok daha kolay.Youwin tv ile musabakaların canlı olarak izlenebildiği youwinde evolotuin canlı gazino gibi kaliteli bir canlı gazino hizmetide gazino severlere sağlanmış durumda.Bunun yanında artık youwin para yatırma ve çekme işlemleride daha hızlı ve daha çok metodla kolayca yapılabilmekte olup bu yazımızda sizler için youwin para yatırma hakkında bilgiler vereceğiz.

Youwin Para Yatırma Yöntemleri

Cepbankla Youwine Para Yatırma

Cepbank işlemi ile youwine minumum 50 tl yatırmak mümkün.100 tl ve üzeri cepbank yatırımlarınıza ise %5 promosyon verilmekte.Bu işlem için garanti bankası,akbank,işbankası,denizbank,yapıkredi cepbank uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Youwin Kredi Kartı İle Para Yatırma

Youwin hesabınıza kredi kartı ile minumum  25 tl yatırmanız mümkün.Kredi kartı ile para yatırdığınız taktrde para çekim işlemlerinizde sizden belge istenebilir.

Youwin Ecocard İle Para Yatırma

Youwine ecocard ile minumum 20 tl yatırmanız mümkün.Üstelik her para yatırmanıza %15 oranında ecocard para yatırma promosyonu vermekteler.

Youwin Astropay Para Yatırma

Youwine astropay ile minumum 10 dolar yatırmak mümkün.%15 astropay para yatırma promosyonundan yararlanmak için ise minumum 65 tl yatırmak gerekmekte.

Youwin Ukash İle Para Yatırma

Ukash artık piyasadan çekildiği için bu bölümden sizlere bahsetmeyecez.

Youwin Tillcard  İle Para Yatırma 

Ukashın kapanması ile astropay ile birlikte ukashın yerini almayan çalışan ön ödemeli kart olan tillcard ile youwine minumum 25 tl yatırmanız mümkün.Üstelik tillcard ile yapacağınız yatırmlara %10 oranında promosyon verilmekte.

buton