Yüksek Oranlı iddaa Siteleri

iddaa Siteleri 31 Aralık 2014, 20:36 Yüksek Oranlı iddaa Siteleri

Merhaba arkadaşlar bugün ki makalemde sizlere yüksek oranlı iddaa sitelerini paylaşacağım , ülkemizde nesine , sahadan dışından güvenilir iddaa sitesi yok bildiğim kadarıyla varsa yorum olarak bildirebilirsiniz. Nesine ve sahadan üzerinden yapılan iddaalerde oranlar çok düşük ve tek musabakaa oynama imkanı sunmuyor. Oranlar arasında çok fark var örnek veriyorum galatasaray fenerbahçe musabakasınca nesine veya sahadan üzerinden yapılan iddaalerde fenerbahçe veya galatasaray kazanıra vereceği maksimum oran 1.40 ile 1.80 arasındadır. Yüksek oranlı iddaa sitelerinin avantajı burada devreye giriyor yabancı ve güvenilir iddaa sitelerinde ise 1.60 ile 2.80 arasında yer almaktadır.

Yüksek oran veren iddaa siteleri pronet gaming bağlı olan tüm iddaa sitelerinin oranları Türkiye’deki sitelerden daha fazladır. Peki pronet gaming bağlı yüksek iddaa oranlı siteler hangileridir?

Pronet Gaming bağlı yüksek oranlı iddaa siteleri

 1. www.betvole10.com
 2. www.betebet.com
 3. www.pashagaming.com
 4. www.perabet.com
 5. www.restbet.com
 6. www.vevogaming.com
 7. www.savoybetting.com
 8. www.arabiangaming.com
 9. www.forvettgaming.com
 10. www.imajbet.com
 11. www.belugabetting.com
 12. www.interiddaa.com
 13. www.thebetend.com
 14. www.wsbetting.com

Yukarıdaki gördüğünüz sitelerde yüksek oranlı iddaa oynama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınızı aşağıdaki yorum bölümünden gönderebilirsiniz.

buton