1xbet

iddaa Siteleri 7 Mayıs 2016, 13:04 1xbet

Lisanslı kaçak iddaa siteleri arasında yer alan 1xbet, 8048/JAZ2010-010 numaralı lisansını, Curacao oyun komisyonundan almıştır. Oldukça kullanışlı bir işlem platformuna sahip olan site, içerik açısından, oldukça zengindir. iddaa severlerin ya da oyun severlerin, ilgi duyduğu bütün karşılaşmalar, ya da oyun çeşitleri, site içeriğinde yer almaktadır. Zengin ödeme yöntemleri, farklı promosyon anlayışı ve kişiye özel ödül dağıtımı ile yüksek iddaa oranları, sitenin popüler olmasındaki önemli faktörlerdir.

1xbet iddaaları

1xbet iddaa seçenekleri açısından, piyasada bulunan diğer sitelere göre, daha farklı bir konumda bulunmaktadır. Öncelik, yüksek iddaa oranları olmak ile birlikte, futbol severler tarafından ilgi gösterilen, bütün popüler ligler, iddaa programında yer almaktadır. Popüler spor türlerinin haricinde, bilinen bütün spor türlerine de, aynı oranlar eşliğinde, 1xbet iddaalarınde rastlamak mümkündür. Yapılacak iddaalere katkı sağlamak maksadı ile istatistiklerinde yer aldığı sonuçlar bölümü de, site içeriğine eklenmiştir.

1xbet Canlı iddaaları

1xbet canlı iddaaları, ilk bakışta, futbol ve basketbol ile tenis karşılaşmalarından oluşuyormuş gibi görülse de, bütün futbol dalları üzerinden canlı iddaa imkanı yaratılmaktadır. Gün içerisinde oynanan her hangi bir karşılaşma, programa dahil edilmekte ve yüksek oranlı canlı iddaaler olarak, kullanıcılara sunulmaktadır.

1xbet Canlı gazino

1xbet canlı gazino bölümü, xpro, ezugi ve lucky streak olmak üzere, 3 bölümden meydana gelmektedir. Dünya genelinde, milyonlara kullanıcının aktif olarak yer aldığı bütün popüler gazino oyunları, bu bölüm içerisinde yer almaktadır. rouletteten pokere, baccarattan holdeme, black jackten Omaha holdeme kadar, her oyun, bu bölümde bulunmaktadır.

1xbet talih Oyunları

1xbet talih oyunları kategorisinde, toto ve borsa gibi farklı seçenekler bulunmaktadır.

Toto bölümünde, 15’lik spor toto, doğru skor, buz hokey, basketbol ve futbol seçenekleri bulunmakta olup, bu oyun çeşidi, bilinen klasik spor toto ile benzerlik göstermektedir.

Borsa bölümü ise, talih oyunundan ziyade, iddaa bölümüne dahil olmaktadır. Bu bölüm içerisinde, çapraz döviz kurarlı üzerinden, iddaa yapılmakta ve yükselişlerden ya da düşüşlerden, kazanç elde edilmektedir.

1xbet Para Yatırma Yöntemleri

1xbet para yatırma yöntemleri, farklı seçeneklerden meydana gelmekte olup, bu seçenekler arasında, banka havalesi, cepbank yöntemi, paykasa gibi ön ödemeli kartlar, ecopayz gibi e-döviz değiştirme, neteller gibi, ödeme sistemleri yer almaktadır. Bunların haricinde, web money, astropay ya da bitcoin gibi e-cüzdanlar ile visa ve master card gibi banka kartları da, 1xbet para yatırma yöntemleri arasında bulunmaktadır.

1xbet Para Çekme Yöntemleri

1xbet para çekme yöntemleri, 7 grupta toplanmaktadır. Bu 7 grubun içerisinde, banka transferi, ön ödemeli kartlar, cepbank, elektronik ödeme sistemleri, elektronik döviz değiştirme, banka kartları ve elektronik cüzdanlar bulunmaktadır. Ana başlıklarda bulunan bütün seçenekler, 1xbet para çekme yöntemleri arasında yer almaktadır. Üyeler, şahsi tercihlerine göre, elde ettikleri kazançları hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde çekebilmektedir.

buton