Gizabet

iddaa Siteleri 20 Nisan 2016, 00:24 Gizabet

Gizabet hakkındaki bilgilere bakıldığında söz konusu iddaa sitesinin 2016 senesinde piyasaya başlamış olan iddaa siteleri arasında yer aldığını görmekteyiz. Çalışmaları bulunan ülkeler arasında Türkiye’de bulunmaktadır. Çeşitli dil seçeneklerine bakıldığında söz konusu iddaa sitesinde Türkçe dil seçeneği ile de karşılaşılması mümkündür. Sitenin haznesinde lisans ve şirket bilgilerinin konumlandırılmış durumda olduğunu görmekteyiz. Gizabet giriş işlemlerinin ardından sitenin ana sayfasında bulunan en alt kısımda yer alan hakkımızda sekmesine tıklanması ile birlikte tüm müşteri ve ziyaretçileri sitenin bu sekmesinden yarar sağlayabilmektedir. Site yönetimi gerekli görülen bilgilere sitenin bu sekmesinde konumlandırmış durumdadır.

Gizabet Üyelik İşlemleri

Gizabet iddaa sitesine yapılacak olan girişlerin ardından site içerisinde bulunan çeşitli sekme, hizmet ve promosyon gibi durumlardan yararlanabilmek için belirli işlem adımlarının gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu işlem adımlarından ilkini üyelik işlemleri olarak nitelendirebilmekteyiz. Gizabet üyelik işlemleri sitenin haznesinde bulunan üye ol sekmesine tıklanması ile birlikte başlangıç göstermektedir. Sitedeki üye ol sekmesinde sunulan başvuru formunun doldurulması ile işlem gerçekleşmiş olmaktadır.

Söz konusu formda müşteri adaylarından birkaç kişisel, kullanıcı ve iletişim bilgileri istenmektedir. Söz konusu bilgilerin doğru bir şekilde verilip onaylanması ile birlikte belirlenen kullanıcı adı ve şifreler ile üyelik girişler kişilerce gerçekleştirilebilmektedir. Daha sonrasında da para yatırma işlemlerinin belirlenen yöntem ve tutarlar ile gerçekleştirilmesi ile birlikte hizmetlerden yararlanılabilmektedir.

Gizabet Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Gizabet iddaa sitesindeki çeşitli hizmetlerden yararlanabilmek için üyelik işlemlerinden sonra bir de para yatırma işleminin gerçekleşmesi gerekmektedir. Gizabet para yatırma ve para çekme işlemlerini sitenin müşterileri çeşitli yöntemler ile gerçekleştirebilmektedirler. Bu yöntemlere bakıldığında para yatırma işlemlerinde banka havalesi, Ecopayz, neteller, Cepbank, TL nakit, Ukash ve bocash gibi yöntemlerin kullanıldığını görmekteyiz.

Para yatırma işlemlerinde banka havalesi için 50 TL, neteller için 20 TL, Ecopayz için 20 TL, Cepbank için 20 TL, TL nakit için 20 TL, Ukash ile 10 Euryo ve bocash ile de 20 TL limitleri konulmuştur. Para çekme işlemleri de bu yöntemler arasında ki sanal sistemler ile gerçekleştirilebilmektedir.

Gizabet promosyonları

Gizabet iddaa sitesinin haznesinde bulunan en üst kısımda konumlandırılmış olan iddaa seçeneklerinin hemen yanında bulunan bir promosyonlar sekmesi ile karşılaşmaktayız. Söz konusu sekmede Gizabet promosyonları ile karşılaşılması mümkündür. Bu  promosyon seçeneklerine bakıldığında ilk olarak hoş geldin promosyonu müşterilerini karşılamaktadır.

500 Türk Lirası değerinde verilen bu promosyon için üyelik ve ilk para yatırma işlemleri yeterli olabilmektedir. Daha sonrasında da çeşitli durumlarda promosyonlar sunulmaktadır. Bu promosyon seçeneklerine bakıldığında %10 ile %15 arasında para yatırma promosyonu, %10 ile %15 arasında kayıp promosyonu, %25 gazino discount promosyonu, %60 poker Rakeback promosyonu gibi promosyonlar ile sekmede karşılaşılması mümkün durumdadır.

 

buton