FavoriPoker

iddaa Siteleri 9 Nisan 2016, 20:04 FavoriPoker

Favoripoker iddaa sitesi gazino hizmeti sağlayan başlıca sitelerden biridir. Sitenin tasarımı heyecan verici olsa da sitenin lisansı ve hakkında bilgi yer almıyor. Canlı gazino hizmetinin yanı sıra canlı tavla ve canlı okey oynama fırsatı tanıyan siten 2014 yılında kurulmuş.

Favori Poker Canlı iddaa

Favoripoker gazino hizmeti sunan sitede ne yazık ki canlı iddaa hizmeti yer almıyor. Bu nedenle bu site tamamiyle masa oyunları üzerine kurulmuş bir site denilebilir. Ayrıca sitede slot oyunları da yer alıyor.

Favori Poker Canlı gazino

Poker sitesi olarak anılan sitenin gazino bölümünde birbirinden özel oyun seçenekleri yer alıyor. Türk pokeri hizmeti sağlayan sitenin 3D slot oyunları, tavla, okey gibi seçenekleri kullanıcılara farklı deneyimler yaşatmak için kullanılmış.

Favoripoker Ödeme Yöntemleri

Favoripoker Para Yatırma

Site uzun süredir hizmet veriyor olsa da güncellenmeyen ödeme yöntemleri bölümünde çok kısa bilgiler yer alıyor. Favoripoker para yatırma işleminde Cep cüzdan, Cepbank ve Banka havalesi geçerli oluyor.

Favoripoker Para Çekme

Favoripoker para çekme imkanları yatırma ile aynı yöntemleri kullanıyor. Cepbank, Cep cüzdan ve banka havalesi ile yapılan işlemlerde minimum 50 TL para çekilebiliyor.

Favoripoker promosyonları

Favoripoker promosyonları arasında birden fazla seçenek bulunuyor.

%10 havale promosyonu banka havalesi ile para yatırma işleminde sunuluyor.

%10 cepbank promosyonu 20 TL ve katlarında para yatırma işleminde sunulan promosyon türüdür.

%10 TLNakit promosyonu TLNakit sitesinden yapılan para yatırmalarda sunulan promosyontur.

25 TL Ekstra promosyon her para yatırma işleminde verilen promosyontur. 100 TL yatırmada 25 TL verilmektedir.

%15 gazino discount promosyonu kayıplar karşısında verilen promosyon türüdür.

Favoripoker Müşteri Hizmetleri

Favoripoker müşteri hizmetleri sitenin en iyi çalışan yönlerinden biri. Zira sitede birçok konuda bilgi eksikliği  olurken müşter hizmetleri canlı destek konuşma penceresinden bire bir gerçekleşiyor. Gerçek müşteri temsilcilerinin Türkçe olarak verdiği hizmet her dakika ulaşılabilir durumda.

Favoripoker Genel Değerlendirme

Favoripoker iddaa sitesi 2014 yılında kurulmuş bir site. Ancak sitenin lisansı ve hakkında bilgi yer almaması güven konusunda kullanıcıları kuşkuya düşürüyor. Zira sitede alt yapı, ödeme yöntemleri gibi birçok bilinmesi gereken konusunda hiçbir paylaşım yer almıyor. Sitenin geneline bakıldığında ise sadelikten uzak gayet hareketli bir tasarım olduğu gözleniyor. Sitenin ayrıca mobil versiyonu bulunmaması gazino severlerin bu siteden uzak durmasına neden oluyor. Favoripoker sitesine genel bir değerlendirme ve tavsiye konusunda kesin birşeyler söylememiz gerekir ise daha güvenli gazino sitelerinin olduğunu belirtebiliriz. İlla ki bu site  üzerinden iddaa yapacağım diyorsanız olabildiğince küçük tutarlarda iddaa oynayarak deneme yapmanızı ve kazancınızı çektikten sonra tekrar para yatırarak oynamaya devam etmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca kazançlarınızı hesabınızda çok uzun süre tutmamanız sizin ve kazançlarınızın yararına olacaktır.

buton