En Az Limit İsteyen İllegal iddaa Siteleri

Genel 12 Nisan 2016, 23:01 En Az Limit İsteyen İllegal iddaa Siteleri

iddaa siteleri bu alanda hizmet verirken çok fazla sorunla karşılaşmaktadır. Bu sorunları aşabilmek için sitenin bir takım katı kurallar koyması aslında normal bir şey olarak algılanabilmektedir. Bu sitelerin koyduğu limitler hem sorumlu iddaa kapsamında konulmaktadır hem de belli bir noktadan sonra sitede çok fazla ya da çok az para olması diğer oyuncular tarafından da sorun teşkil etmektedir. Bu noktada kişilerin sahip oldukları hesaplar üzerinden oyun oynarken dikkatli olmaları şarttır. Dikkatli olmadıkları sürece hem kendi hesaplarını hem de başkasının hesaplarını tehlikeye sokmaktadırlar. Bu yüzden sitelerde size özel ya da oyuna özel konulan limitlere mutlaka dikkat ederek oyunlarınızı oynamanız gerekmektedir.

iddaa sitelerinde genellikle iki çeşit limit bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi genel limittir ve bir tane iddaa türünde herkese konulan limittir. Yani o oran ile o musabakaa o alanda iddaa yapan herkes o limite takılmaktadır. iddaa sitelerinde usulsüz iddaa yapılmasını engellemek için yapılması gereken bir uygulamadır. Bir de iddaa sitelerinde kişiye özel limitler bulunmaktadır. Limitler kişinin oynayacağı oyunda sadece kendisine verilen limittir ve o limitin üzerinde para yatırarak oyun oynaması site tarafından engellenmiştir.

Bu limitlerin amacı sitenin oyunlar üzerindeki kontrolünü daimi olarak sağlayabilmektedir. Sitenin bu noktada yaptığı uygulamaların tamamı aslında müşterilerin yararına olan şeyler. İnternet üzerinde en az limit isteyen illegal iddaa siteleri diye arattığınızda karşınıza pek çok seçenek çıkması mümkündür fakat bunlardan hangisinin doğru hangisinin yanlış olduğunu bulabilmek için kendiniz deneyimlemeniz gerekmektedir.

En az limit isteyen illegal iddaa siteleri konusunda aslında bir para yatırma limitinden de bahsedebiliriz. Bu limitler o an az parası bulunan kullanıcıların faydalanması için oldukça aza çekilmeye çalışılmaktadır. Elbette ki bu limitler yatırım çeşidine göre değişiklik de göstermektedir. Farklı yatırım çeşitlerinde farklı limitler söz konusu olmaktadır. YouWin, ÖzelBet, Tipobet 365, 1xBet, Jojobet, Mr. Ringo, Betpas, Restbet gibi sitelerin pek çoğu bu para yatırma limitlerini oldukça düşük tutan  sitelerdir.

buton