Para Çekme Sorunu Olmayan iddaa Siteleri

iddaa Para Çekme 18 Nisan 2016, 11:18 Para Çekme Sorunu Olmayan iddaa Siteleri

Bir müşterinin kullandığı iddaa sitesinden beklediği en önemli özellik kendisinde para çekme konusunda sıkıntı çıkarmamasıdır. Çünkü müşteri kazandığı parayı en kısa sürede ve en hızlı şekilde çekme özgürlüğüne sahiptir. Site bu konuda kişinin karşısında aşılması güç engeller koyarsa müşterinin bu siteden çok kısa bir sürede soğuması kaçınılmazdır. Çünkü tatmin olmama gibi bir durum söz konusu olacaktır ve müşterinin siteye olan güveni sarsılacaktır.

Para çekme sorunu olmayan iddaa siteleri genellikle müşteriden belge istemez. Piyasada pek çok iddaa sitesi müşterilerin bilgilerini kontrol edebilmek için müşteriden bir takım kimlik belgesi, ehliyet ve ikametgah belgesi gibi belgeleri isteyebilmektedir. Her defasında müşteriden bu belgeleri istemek zaman kaybıdır ve biraz can sıkıcı bir şeydir. Sitelerin bu belgeleri isteme sebebi ise müşterinin siteye verdiği bilgilerin doğruluğunu kontrol etmektir. Bu bilgileri ile kişinin siteye verdiği bilgiler arasında bir uyuşmazlık çıkarsa kişi siteden uzaklaştırılır ve kazandığı paralarda sitede kalır.

Bu yüzden üye olurken verdiğiniz bilgilerin tamamının size ait olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Buna rağmen bazı siteler para çekme konusunda belge istememektedir. Bu siteler para çekmenize belli bir limit koyarak o limitin üzerindeki para çekim işlemlerinizden herhangi bir belge isteme durumuyla karşınıza çıkmamaktadır. Para çekme sorunu olmayan iddaa siteleri özelliklerinin bir diğer ise para çekme seçeneklerinin geniş olmasıdır. Ecopayz para çekme konusunda en hızlı sistemdir, havale ise para çekme konusunda en yavaş çalışan sistemdir. Müşterileri bu yöntemler ve daha fazlası konusunda seçenek sunulmalı ve onların tatmin olması sağlanmalıdır.

Para çekme konusunda müşterileri günlerce bekleten sitemler bu konuda sınıfta kalmaktadır. Müşteri odaklı bir canlı yardım servisi olması da bu konuda elbette ki yardımcı olacaktır. Para çekme konusunda geniş imkanlara sahip, parayı hızlı bir şekilde transfer eden ve belge istemeyen iddaa siteleri mevcuttur. Bu siteleri bulabilmek için mutlaka kendiniz deneyerek öğrenmelisiniz çünkü sizin beklentilerinizi ve bunları karşılayabilecek şeyleri ancak kendiniz bilebilirsiniz.

buton