Betsonic

iddaa Siteleri 21 Nisan 2016, 15:35 Betsonic

Betsonic hakkındaki elde edilen bilgilere bakıldığında sitenin 2011 yılından bu yana iddaa hizmetlerini sunduğunu görmekteyiz. Söz konusu iddaa hizmetlerinin yanında sitenin bu hizmetleri kurulduğu tarihten itibaren de lisanslı bir şekilde sağladığını görmekteyiz. Betsonic iddaa sitesi bu lisansı Curacao tarafından almakta olup lisans numarası da 1668/JAZ olarak bilinmektedir.

Sitenin Malta Limited şirketine ait olduğu bilinmekte olup aynı zamanda da Betsonic Oo-Tainment N.V bünyesinde yer aldığı bilinmektedir. Sitenin içerisine yapılacak olan giriş işlemlerinden sonra sitenin Türkçe dil hizmetlerinin de bulunduğunu görmekteyiz. Daha çeşitli bilgiler için site haznesinde müşteri ve ziyaretçiler için Betsonic yetkilileri tarafından bir hakkımızda sekmesi konumlandırılmış durumdadır. Söz konusu sekmeden detaylar elde edilebilmektedir.

Betsonic iddaa Seçenekleri

Betsonic iddaa sitesinin haznesine yapılacak olan girişlerden sonra çeşitli şekillerden bulunan duyuruları görmekteyiz. Ana sayfa sekmesine tıkladığımızda da karşımıza en üst kısımda iddaa seçenekleri çıkmaktadır. Betsonic iddaa seçenekleri bölümünü incelediğimizde ilk olarak spor iddaalarıni görmekteyiz. Spor iddaaları kadrosunda Betsonic müşterilerine futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, masa tenisi, hokey gibi çeşitli spor dalları sunulmaktadır.

Bu spor dallarına yapılacak olan iddaa seçenekleri musabaka esnasında ya da musabaka öncesinden gerçekleşebilmektedir. Site içerisinde aynı zamanda spor iddaalarınin haricinde canlı, canlı gazino, gazino gibi seçenekler de bulunmakta olup gazino bölümünde müşterileri poker, roulette, slot, baccarat, 21 gibi oyun seçenekleri karşılamaktadır.

Betsonic Ödeme İşlemleri

Betsonic iddaa sitesinin haznesinde yer alan promosyon seçenekleri, iddaa seçenekleri gibi durumlardan yararlanmak için öncelikle bilindiği üzere üyelik işlemlerinin daha sonrasında da para yatırma işlemlerinin gerçekleşmiş olması gerekmektedir. Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesinin ardından Betsonic ödeme işlemlerine bakıldığında bu işlemlerin de çeşitli yöntemler ile gerçekleşebildiğini görmekteyiz.

Bu yöntemlere baktığımızda para yatırma işlemlerinin banka transferi, neteller, vis, master card, Paysafecard, Ecocard gibi yöntemler ile gerçekleştiğini görmekteyiz. Para çekme işlemleri de aynı yöntemler ile gerçekleşebilmektedir. Müşterilerden para çekme ve para yatırma işlemlerinden dolayı herhangi bir şekilde bir işlem ücreti alınmamaktadır. Sitenin haznesinde bulunan bilgilerden limitler hakkındaki daha detaylara erişimler sağlanabilmektedir.

Betsonic Müşteri Hizmetleri

Betsonic iddaa sitesinde bulunan iddaa seçeneklerini, promosyon seçeneklerini, hakkımızda sekmesi gibi durumları müşteri hizmetleri kapsamında sayabilmekteyiz. Betsonic müşteri hizmetleri kapsamında sunulan hizmetlerden bir tanesi de canlı destek servisidir. Bu canlı destek servisi Betsonic müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekle görevlidir.

Sağlanan hizmetlerden müşteriler çeşitli şekillerde yararlanabilmektedirler. Müşterilerin herhangi bir sorunu ya da sıkıntısı durumunda bu merkez site içerisindeki soruna uygun bir çözüm önerisi ya da önerileri bulmakla görevlidir. Aynı zamanda bu merkezden Betsonic hakkındaki daha çeşitli bilgilere erişimler sağlanabilmektedir. Sitenin içerisindeki dilek ve itirazler durumu da bu merkezden site yetkililerine iletilmekte olup bu şekilde site yönlendirilmektedir.

 

buton