iddaaperest

iddaa Siteleri 20 Nisan 2016, 00:22 iddaaperest

iddaaperest hakkında elde edilen bilgilere bakıldığında söz konusu iddaa sitesinin 2016 senesinde kurulmuş olduğunu görmekteyiz. 2016 senesinde kurulan iddaa sitesi kuruluş tarihi itibari ile yeni iddaa siteleri statüsünde yer almaktadır. Şirket bilgilerine baktığımızda lisansını Malta ve Curacao tarafından aldığını görmekteyiz. Aynı zamanda Alpha34 Limited Şirketi tarafından yönetimi sağlanmaktadır.

Site hakkındaki lisans ve şirket bilgilerinin daha çeşitlisine giriş işlemlerinden sonra hakkımızda sekmesinden yardım alınarak erişimler sağlanabilmektedir. Sitenin dil seçenekleri arasında Türkçe dil seçeneği de mevcut olduğundan her türlü müşteri ve ziyaretçiler bu sitenin sekmesinden yardım alabilmektedirler.

iddaaperest iddaa Türleri

iddaaperest iddaa sitesine yapılacak olan giriş işlemlerinin ardından sitenin kırmızı tonlarının kullanıldığı bir ana sayfası ile karşılaşmaktayız. Bu ana sayfada yer alan bilgilere göre en üst kısımda iddaa seçenekleri ile karşılaşılmaktadır. iddaaperest iddaa türlerine bakıldığında spor iddaaları, canlı iddaa, gazino, canlı gazino olarak sekmelerin sıralandığını görmekteyiz. Sırasıyla gidilecek olunursa spor iddaaları kısmında futbol, basketbol, voleybol, hentbol, hokey, tenis gibi spor dalları ile karşılaşılmaktadır.

iddaaperest sitesindeki spor iddaaları kısmına bakıldığında bu iddaaların musabaka öncesinde de musabaka esnasında da canlı iddaa sekmesine tıklanması ile gerçekleşebildiğini görmekteyiz. gazino iddaaları kısmında da canlı kurpiyerler de bulunmakla birlikte 21, roulette, baccarat, poker gibi oyun seçenekleri ile karşılaşılmaktadır. Para yatırma işlemlerinden sonra bu seçeneklerden yarar sağlanabilmektedir.

iddaaperest Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

iddaaperest sitesinin haznesinde bulunan iddaa seçenekleri promosyon seçenekleri gibi çeşitli hizmetlerden yararlanabilmek için öncelikle olarak üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir. Daha sonrasında da para yatırma işlemlerinin gerçekleşmesi ile birlikte hizmetlerden yarar sağlanabilmektedir. iddaaperest para yatırma ve para çekme işlemlerinin çeşitli şekillerde gerçekleşebildiğini site içerisindeki detaylardan elde edebilmekteyiz. Para yatırma yöntemlerine bakıldığında Cepbank, banka havalesi, Ecopayz, Astropay gibi yöntemlerin bulunduğunu görmekteyiz. Cepbank ile minimum para yatırma tutarı 20 Türk Lirası olup banka havalesi ile bu tutar 100 Türk Lirasıdır. Para çekme işlemlerinde de bu yöntemler geçerli durumda olup limitler hakkındaki detaylı bilgilere site haznesinden erişimler sağlanabilmektedir.

iddaaperest promosyonları

iddaaperest sitesinin haznesine yapılacak olan girişlerden sonra çeşitli hizmetler ile karşılaşılabilmektedir. Bu hizmetlerin neredeyse her birine uygun promosyon seçenekleri de bulunmaktadır. iddaaperest promosyonlarına sitenin promosyonlar sekmesinden detaylı erişimler gerçekleşebilecek olmasının yanında kısaca bahsedilecek olunursa da ilk olarak müşteriler hoş geldin promosyonu ya da ilk para yatırma promosyonu adı altındaki bir promosyon seçeneği ile karşılanmaktadır.

Bu promosyon ile müşteriler 365 Türk Lirasına kadar promosyon sahibi olabilmektedirler. Diğer promosyon seçeneklerine bakıldığında %50 kombine promosyonu, 333 Türk Lirasına kadar %50 Reload promosyonu gibi seçenekler ile karşılaşılmaktadır. Her promosyon seçeneğine özel promosyon çevrim kuralları ve detaylı bilgilere promosyon sekmesinden ilgili promosyonun üzerine tıklanması ile birlikte erişim sağlanabilmektedir.

buton