İddia Sistem Kupon Hesaplama

Genel 17 Nisan 2016, 19:28 İddia Sistem Kupon Hesaplama

İddia sistem kupon hesaplama siz iddaa severlerin oldukça işine yarayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde yapacağınız iddaalarınizde kazanma oranınızı hesaplayabilirsiniz. Hangi oranın sizin için faydalı olduğunu gösteren hangi orandan uzak durmanız gerektiğini gösteren bu sistem sayesinde kazanma ihtimalinizi oldukça arttırabilirsiniz.

4-5 musabakatan oluşan kuponlarınızın tutma ihtimali zaten oldukça düşüktür fakat kazandığınızda ise oldukça yüksek miktarda para getirmektedir. Sistem iddaa kuponlarınızda kuponunuz daha yüksek oranlarda daha değerli hale gelmektedir. Bu kuponlar sadece daha yüksek oranlarda değer kazanabilmektedir. Çünkü bu kuponlarda en az 1 musabakatan tutmama ihtimali çok daha yüksek olabilmektedir.

Dilediğiniz vakitte bu kuponunuza en düşük oranlı musabakalardan bir ya da iki tanesini banko iddaa olarak yaptığınız kombinenize ekleyebilirsiniz. Pek çok site sizlere hesaplamalar çok karışık ve kafa yorucu olduğu için size hesaplama aletleri gibi imkânlar sunmaktadır. Bu imkânlardan faydalanarak bahsinize uygun oranları rahatlıkla keşfedebilir ve kuponunuzu ona göre doldurabilirsiniz. Bahsinizi yatırmadan önce yapacağınız bu işlemde mutlaka dikkatli olmalısınız ve doğru sayıları girdiğinize emin olmalısınız.

Programların hesap aşamaları hiç karmaşık değildir ve oldukça anlaşılır bir şekilde ilerlemektedir. Öncelikle bu programı kullanırken dilediğiniz sistemi seçmelisiniz. Düşündüğünüz iddaa miktarının toplamını yazmalısınız. Üçüncü adımda ise musabakaların tek tek oranlarını doldurmanız gerekmektedir. Dördüncü adım için hesapla butonuna basmanız yeterli olacaktır bu sayede istediğiniz hesaplar saniyeler içerisinde karşınızda olacaktır.

Karşınıza çıkan sayfada sonuçlar hakkında size pek çok bilgi sunulmaktadır. Toplam iddaa miktarınız ile toplam kazanç miktarınız bu sunulan bilgilerden bir tanesidir. Sistem bahsinizin oluştuğu kombine iddaa sıraları bu sistem tarafından size verilmektedir. Toplam iddaa miktarınızdan ve sisteminizde yer alan sıranıza verilen miktarda ekranda yer alacak bilgiler arasındadır.

Kuponunuz için gerekli olan bu hesaplama işleminizi yedi gün yirmi dört saat boyunca yani dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. İddia kuponunuzun tutma ihtimalini arttıracak bu uygulamayı mutlaka kullanmalısınız. Bu sayede gelecek artık sizin için analiz edilebilir olacaktır. iddaa yaparak oldukça yüksek miktarda para kazanma talihı elde edebilirsiniz.

buton