NetentPoker

iddaa Siteleri 5 Mayıs 2016, 00:11 NetentPoker

NetentPoker hakkındaki bahsedilebilecek ilk bilgi kuruluş tarihidir. 2016 yılının 1 Ocak tarihinde kurulan iddaa sitesi yeni kurulan iddaa siteleri arasında yer almakta, lisansı da bulunmaktadır. Sitenin Autobet Limited şirketine ait olduğu bilinmektedir. Lisanslı iddaa siteleir arasında yer alan NetentPoker iddaa sitesinin alt yapısının da Netent ismine ait durumda olduğu bilinmektedir. NetentPoker girişlerinin ardından sitenin hakkımızda sekmesinin bulunduğunu görmekteyiz. Bu sekmeden de çeşitli bilgilere erişim sağlanabilmektedir.

NetentPoker iddaa Türleri

NetentPoker iddaa türlerine sitenin en üst kategorisinde erişimler mevcuttur. Bu kategoriye bakıldığında sitede yalnızca gazino iddaalarınin bulunduğuna, spor iddaaları ve canlı iddaa sistemlerinin mevcut durumda olmadığını görmekteyiz. Site içerisinde iddaa seçenekleri poker, canlı gazino, okey, tavla, bet on games, 3d slot, 2winpower ve tombala olarak sıralanmış durumdadır. gazino bölümünde roulette, 21 ve baccarat gibi seçenekler aktif durumdadır. Üyelik ve para yatırma işlemlerinden sonra sekmelerden yarar saplanabilmektedir.

NetentPoker Para Yatırma İşlemleri

NetentPoker iddaa sitesindeki seçeneklerden yarar sağlayabilmek için üyelik işlemlerinin ardından para yatırma işlemlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir. NetentPoker para yatırma işlemleri banka havalesi ve Cepbank yöntemleri ile gerçekleşmektedir. Bu yöntemlerden banka havalesi ile minimum 50 Türk Lirası, Cepbank ile de minimum 50 Türk Lirası yatırım yapılabildiği görülmektedir.

NetentPoker Para Çekme İşlemleri

NetentPoker para çekme işlemleri yalnızca banka havalesi yöntemi ile gerçekleşmektedir. Kişinin kendisine ait banka hesaplarına yalnızca ödeme yapılmakta olup para çekme işlemleri minimum 100 Türk Lirası ve üstü ile gerçekleşmektedir.

NetentPoker promosyonları

NetentPoker iddaa sitesinde iddaa seçeneklerinin yanında promosyonlar ile de hizmet sunulmaktadır. NetentPoker promosyonları incelendiğinde 6 farklı çeşit ile karşılaşılmaktadır. Bu çeşitlerden ilki hoş geldin promosyonu kapsamında müşterilere verilmekte olup maksimum 500 Türk Lirası alınabilmekte ve %100 olarak promosyontan yararlanılabilmektedir. Diğer promosyon seçenekleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

%10 pazartesi yatırım promosyonu

%20 – %25 canlı gazino kayıp promosyonu

%20 – %25 slot kayıp promosyonu

%20 Bet on Poker kayıp promosyonu

promosyonların çevrim ve talep gibi işlem detaylarına sitenin haznesindeki promosyonlar sekmesinden erişimler mevcut durumdadır.

NetentPoker Müşteri Hizmetleri

NetentPoker müşteri hizmetleri kapsamında ilk olarak canlı destek servisini gösterebilmekteyiz. Sitenin canlı destek servisi 7/24 hizmet vermektedir. Dilek ve itirazler bu hazneden paylaşılmakta, herhangi bir sorun durumunda müşterilere buradan çözüm önerileri sunulmaktadır. Aynı zamanda NetentPoker hakkındaki detaylı bilgilere müşteriler buradan da erişim sağlayabilmektedirler.

NetentPoker Kayıt İşlemleri

NetentPoker kayıt işlemleri sitenin gerçekleştirilmesi gereken ilk işlemidir. Şayet iddaa seçeneklerinden yararlanılmak isteniyorsa. Sitenin kayıt ol sekmesine tıklanması ile birlikte müşteri adaylarının karşısına bir başvuru formu çıkmaktadır. Bu başvuru formunda kişisel bilgiler, kullanıcı bilgileri ve iletişim bilgileri gibi çeşitli sorulara eksiksiz bir şekilde cevap verilmesinin ardından işlemler tamamlanmaktadır.

buton