Dobet

iddaa Siteleri 8 Nisan 2016, 18:35 Dobet

Dobet iddaa sitesi 2014 yılında kurulan bir site. Sitenin kurulmuş olduğu Kosta Rika lisanslı olduğu bilgisi sitede yer almıyor ancak, siteden lisanslı olarak bahsediliyor bu nedenle lisansının da Kosta Rika hükümeti tarafından verildiği düşünülüyor. Sitenin geneline bakıldığında sadece canlı iddaa için açılmış bir site olduğunu görüyoruz. 2 yıllık geçmişi boyunca herhangi bir şekilde diğer oyun kategorilerine yer verilmeyen bir site olmaya devam ediyor. Sitede dil seçeneği yer alsa da Türkçe seçim yapıldığında tr modülü yanıt vermiyor. Bu nedenle de site İngilizce olarak kullanılıyor.

Dobet Canlı iddaa

Sitenin geneli Dobet canlı iddaa üzerine kurulmuş. Genel kategorilere bakıldığında futbol, tenis, voleybol gibi seçenekler yer alsa da sitede çok yoğun bir musabaka akışı bulunmuyor. Oranlarına bakıldığında ise orta düzeyde denilebilir. Site genel olarak iddaa üzerine kurulmuş gibi görünse de kullanıcılarını bağlayacak çok fazla özellik yer almıyor.

Dobet Canlı gazino

Debet canlı gazino hizmeti vermeyen bir site. 2 yıl önce kurulmuş olmasına rağmen sadece iddaa platformu olarak hizmet sağlıyor olması uzun süre de böyle devam edeceğini belli ediyor. Sitede bulunan canlı iddaa bölümü ise çok yeterli görünmüyor.

Dobet promosyonları

Sitenin geneline bakıldığında sadeliği ile rahat kullanım sağlayan bir site gibi görünse de bu sadeliğin asıl nedeni sitenin tamamiyle boş olması diyebiliriz. Zira Dobet promosyonları bulunmayan ve kullanıcılara sadece lig fikstürü tarzı hizmet sağlayıp, genel musabakalarda iddaa oynatan bir site izlenimi yaratıyor.

Dobet Ödeme Yöntemleri

Dobet Para Çekme

Dobet para çekme konusunda Türk bankaları ile çalışmamakta. Bu nedenle yurtdışı havalesi sistemini kullanmak zorunda kalınıyor. Ayrıca kredi kartı ile işlem sağlanabiliyor. Bu işlemlerde özellikle banka havalesinde işlem 2-3 iş günü sürebiliyor. Kredi kartında ise mutlaka kişisel bilgilerin tamamının paylaşılması gerekiyor. Sanal kartlar statüsünde ise site Ukash ve Paysafecard ile çalışıyor.

Dobet Para Yatırma

Dobet para yatırma işlemi para çekme işlemindeki aynı ödeme araçları ile işlem sağlıyor. Kredi kartı ile yapılan işlemler çok kısa sürede hesaba yansıyor. Sanal kart kullanımı ile daha hızlı işlem sağlanan dobet sitesinde para yatırma ve çekme genel olarak sorunsuz çalışıyor.

Dobet Müşteri Hizmetleri

Dobet müşteri hizmetleri ne yazık ki sitenin genelinde olduğu üzere Türkçe destek vermiyor. Bu nedenle iyi derece de İngilizce bilmek şart görünüyor. Bunun dışında destek hattı sorunsuz hizmet veriyor. Yardım kategorisi içerisinde bulunan destek için yardım merkezi bölümünden ulaşım sağlanıyor.

Dobet Genel Değerlendirme

Dobet sitesinin geneline bakıldığında açıklamalarımızda da belirttiğimiz üzere site sadece canlı iddaa üzerine kurulmuş bir site. Sitenin firma bilgilerinde kullandığı alt yapı ve lisansı hakkında bilgi verilmemesi eksi bir yönü diyebiliriz. Bunun dışında ödeme konusunda sıkıntı yaratmadığını belirtmemiz gerek. Genel olarak dolu dolu bir site olmasa da sadece iddaa oynamak isteyenler için seçilebilecek bir site. Ancak oranlarının düşük olması bu konuda da caydırıcılık yaratıyor. Sitenin mobil versiyonunun olmaması ise her zaman tercih edilir olmasını engelliyor.

 

buton