Minimum Para Yatırma iddaa Siteleri

iddaa Para Yatırma 30 Nisan 2016, 04:33 Minimum Para Yatırma iddaa Siteleri

iddaa sitelerinin müşteri çekebilmek adına en çok kendilerini geliştirdikleri alan para yatırma ve para çekme kısmıdır. Bu alanda kendilerini geliştirebilen siteler zaten diğer alanlarda da müşterilerini memnun edebilmektedir. Sitelerin müşterilerine bol kazandırmasının yanı sıra bu sitelerin müşterilerinin parasını kısa bir süre içerisinde yatırması da önemlidir. Bir miktar para yatırabilmek için müşterilerini günlerce bekleten siteler genellikle pek tercih edilmemektedir. Bir iddaa sitesinde en çok beklenen özellik sağladığı iddaa yapma imkânlarının çokluğunun yanında para transferini hızlı ve kesintisiz yapmasıdır.

Müşterilerin para yatırma konusunda iddaa sitelerinden en çok beklediği özelliklerden bir tanesi de para yatırma limitini düşük tutuyor olmasıdır. Minimum para yatırma iddaa siteleri arasında en çok aranan özelliklerden bir tanesidir. Çünkü müşterilerin bazen yeterli miktarda paraları olmamaktadır veya site daha henüz iddaa üzerinden kazandıkları parayı kendi hesaplarına transfer etmemiştir. Bu noktada sitelerin mutlaka para yatırma limitlerini düşük tutmaları gerekmektedir. iddaa siteleri ancak para yatırma ve çekme işlemlerini düzenli yaparak kalıcı müşterilere sahip olabilirler.

iddaa siteleri müşterilere pek çok yöntem ile para yatırma imkânı sunmaktadır. Bu yöntemlerden en fazla tercih edilen yöntem havaledir fakat en hızlı yöntem ise Ecopayzdir. Minimum para yatırma iddaa siteleri limitleri siteden siteye değişmektedir. Müşteriler bu sitelerde kalıcı olup olmayacaklarına bu limitlere bakarak da karar verebilmektedir. Ecopayz yöntemiyle para yatırmanız da en az limiti veren siteler: Tümbet, Oddsring BetPas ve Restbet’tir.

Kredi kartı ile para yatırmanız da en az limiti veren siteler: Odssring, Youwin ve Mr. Ringo’dur. TlNakit ile para yatırmanız da en az limiti veren siteler: BetPas ve Restbet’tir. Havale ile para yatırmanız da en az limiti veren siteler: 1Xbet, Jojobet, Özel Bet ve Mr. Ringo’dur. CepBank ile para yatırmanız da en az limiti veren siteler: Nox Win, Wonodds, musabakaaiddaa, Restbet, Betpas ve Jojobet’tir. Bitcoin ile para yatırmanız da en az limiti veren site: Jojobet’tir. Otopay ile para yatırmanız en az limiti veren siteler: Artemisbet, Betsat ve Hiperbet’tir.

buton