Playmillion

iddaa Siteleri 29 Nisan 2016, 00:05 Playmillion

Playmillion hakkındaki bilgilere bakıldığında sitenin 2014 senesinde hizmetlerine başlamış olduğu görülmektedir. Türkiye iddaa sektörleri piyasasında da yeri olan iddaa sitesinin 2014 senesinin sonbahar döneminde bu piyasaya katıldığı bilinmektedir. Lisanslı iddaa siteleri arasında yer alan Playmillion iddaa sitesinin lisansı Malta adresine bağlı olmakla birlikte bu lisans Büyük Britanya gazino Komisyonu tarafından denetlenmekte ve düzenlenmektedir.

Siteye yapılacak olan giriş hizmetlerinden sonra Türkiye iddaa sektörlerinde de yer aldığında çeşitli dil seçenekleri arasında Türkçe dil seçeneğini görebilmek mümkündür. Playmillion hakkında elde edilmek istenen daha çeşitli bilgiler için sitenin haznesine yapılacak olan giriş işlemlerinden sonra en alt kısımda yer alan hakkımızda sekmesinden erişimler kişiler tarafından gerçekleşebilmektedir.

Playmillion iddaa Seçenekleri

Playmillion iddaa seçenekleri haznesini incelemek için siteye yapılacak olan giriş işlemlerinden sonra en üst kısımda yer alan tablodan yararlanmak mümkündür. Burada elde edilen bilgilere göre spor iddaaları ve gazino iddaaları de sitede mevcut durumdadır. Spor iddaaları kapsamında müşterilere basketbol, voleybol, hentbol, tenis, masa tenisi, ragbi, futbol gibi çeşitli spor dalları sunulmakta olup bu dalların bazılarını musabaka esnasında iddaa yapabilmek için site haznesinde canlı iddaa sistemi de mevcut durumdadır. gazino oyunlarına bakıldığında ilk olarak canlı gazino sisteminin de mevcut olduğu görülmektedir. gazino oyunları bölümünde 21, poker, roulette, slot, baccarat gibi çeşitlere rastlamak mümkündür. Canlı kurpiyer seçenekleri de mevcut durumdadır.

Playmillion Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Playmillion iddaa sitesinin içerisinde bulunan işlem seçeneklerine bakıldığında üyelik işlemlerinden sonra bir de para yatırma ve çekme işlemleri ile karşılaşılmaktadır. Playmillion para yatırma ve para çekme işlemleri çeşitli yöntemler ile gerçekleştirilebilen işlemler arasında yer almaktadır. Müşteriler para yatırma işlemlerini banka transferi, kredi kartı, Ecopayz, neteller, ukash, skrill, speedcard gibi seçenekleri kullanarak gerçekleştirebilmektedirler. En az para yatırma tutarı ise 30 TL olarak belirlenmiştir.

Para çekme işlemlerinde Playmillion iddaa sitesinde banka havalesi, Ecocard, kredi kartı yöntemleri kullanılmaktadır. Para çekme yöntemlerinin her birinde bulunan minimum para çekme tutarlarına site içerisinden erişimler sağlanabilmektedir.

Playmillion Müşteri Hizmetleri

Playmillion müşteri hizmetleri statüsünde değerlendirebileceğimiz sitenin içerisindeki tüm hizmetlerdir. iddaa seçenekleri, promosyon seçenekleri, ödeme yöntemleri gibi hizmetlerin yanında bir de canlı destek servisi ile karşılaşmaktayız. Müşteri hizmetleri kapsamında sayabildiğimiz canlı destek servisi sitenin en üst kısmında yer almakta olup müşterilerine 7/24 hizmet vermekle görevli durumdadır. Müşteriler bu servis üzerinden Playmillion iddaa sitesi hakkında daha çeşitli bilgilere erişimlerini sağlayabilmektedirler. Aynı zamanda site içerisinde yaşanabilecek herhangi bir problem durumunda sitenin bu haznesinden yardım alınarak çeşitli çözüm önerileri müşterilere sunulmaktadır. Para yatırma ve para çekme, iddaa seçenekleri, işlem öncelik ve kuralları gibi tüm detaylı bilgilere bu sekmeden kolayca erişimler sağlanabilmektedir.

 

buton