Klasiddaa

iddaa Siteleri 8 Nisan 2016, 18:49 Klasiddaa

Klasiddaa, 2016 yılının Ocak ayında kurulmuş olan ve Türkiye’de de hizmet vermeye başlamış olan bir iddaa sitesidir. Gri, beyaz ve siyah renklerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı bu iddaa sitesi, son derece şık ve sade bir site tasarımına da sahiptir. Curacao iddaa lisansına sahip olan Klasiddaa, Tuna Holding NV tarafından da yönetilmektedir. NetEnt, XProGaming, Poker Klas, Pronet Gaming ve Evolotion Gaming gibi başarılı alt yapılar da yine bu iddaa sitesi tarafından kullanılmaktadır. Kişiler kendilerine sunulan üyelik formlarını eksiksiz bir şekilde doldurarak bu iddaa sitesine ücretsiz olarak üye olabilme imkânına da sahip olabilmektedir.

Klasiddaa iddaa Sitesi Oyun Alternatifleri

Klasiddaa sitesi içerisinde genel olarak Poker, gazino, Spor ve Okey&Tavla gibi üç farklı kategori bulunmaktadır. Poker kategorisi içerisinde Texas Hol’em, Omaha Hol’em ve Türk Pokeri gibi seçenekler kişilerin kullanımına sunulmaktadır. Canlı gazino ve Netent gazino da yine gazino kategorisi içerisinde yer alan oyunlar arasında yer almaktadır. Kişilere birbirinden farklı spor dallarına ait olan iddaaler de spor kategorisi içerisinde bulunmaktadır. Tavla ve okey gibi oyunlar da yine Klasiddaa iddaa sitesi aracılığı ile kişilerin kullanımına sunulmaya devam etmektedir.

Klasiddaa iddaa Sitesi Ödeme Seçenekleri

Bu iddaa sitesini kullanan kişilere birbirinden farklı para yatırma ve para çekme seçenekleri de beraberinde sunulmaktadır. 20 TL alt limit ve 100 TL üst limit ile kişiler Ecopayz ve TL Nakit seçenekleri ile birlikte hesaplarından yaklaşık yarım saat içerisinde para çekebilme imkânına sahip olabilmektedir. 50 TL alt limit ile para çekme ve yine 100 TL alt limit ile 30 dakikalık bir süre içerisinde kişiler hesaplarına para yatırabilmektedir. Minimum 20 TL sınırı ile Cep Bank, BitCoin ve BoCash ile kişiler hesaplarından para çekebilmektedir. 10 dolar sınırı ile Astropay ve 50 Euro alt limit ile Neteller seçenekleri de kullanılmaya devam edilmektedir.

Klasiddaa iddaa Sitesi promosyonları

Klasiddaa iddaa sitesine ilk kez üye olan kişilere 250 TL hoş geldin promosyonu verilmektedir. Kombine iddaalerde ise 10000 TL gibi bir promosyon imkânı kişilerin kullanımına sunulmaktadır. Astropay ve Bitcoin para yatırma seçeneklerinde ise kişilere %8 promosyon imkânı verilmektedir. Canlı gazino ve Sanal Kombine promosyonları da yine Klasiddaa iddaa sitesi aracılığı ile kişilerin hizmetine sunulmaya devam etmektedir. BetOn Games ve gazino oyunlarındaki kayıplara ise %20 oranında bir promosyon olağanı sunulmaktadır. Bu iddaa sitesi aracılığı ile kişilere 50 TL sosyal medya promosyonu da verilmektedir.

Klasiddaa sitesi hakkında internet üzerinde herhangi bir olumsuz yorumun bulunmadığı gibi aynı zamanda herhangi bir şikâyet de bulunmamaktadır. Bu iddaa sitesi tarafından kişilere canlı destek hizmeti sunulsa da kişiler bu hizmete haftanın yalnızca bir günü ulaşabilmektedir.

buton