Maxwinbet

iddaa Siteleri 5 Mayıs 2016, 00:09 Maxwinbet

Maxwinbet iddaa sitesi hakkındaki bilgilere bakıldığında öncelikli olarak sitenin 2016 senesinde kurulan yeni iddaa siteleri arasında yer aldığını söyleyebilmekteyiz. Lisanslı bir iddaa sitesi olan Maxwinbet iddaa sitesinin bu lisansı Malta tarafından sağlanmaktadır. Lisans numarası da 9743/JAZ olarak bilinmektedir. Alt yapısının da Pronet Gaming olduğu elde edilen detay bilgiler arasındadır. Maxwinbet hakkındaki daha detaylı bilgiler için sitenin en alt kısmında yer alan hakkımızda sekmesi inceleme altına alınabilmektedir.

Maxwinbet iddaa Seçenekleri

Maxwinbet iddaa seçenekleri sitenin en üst kısmında spor iddaaları, gazino, canlı gazino, canlı iddaa, poker, tombala şeklinde sıralanmış durumdadır. Bu sıralamaya bakıldığında spor iddaalarınde futbol, beysbol, basketbol, hentbol, tenis, voleybol gibi spor dallarını görebilmekte, bu spor dallarının bazılarına da sitenin canlı iddaa bölümünden musabaka esnasında iddaaler gerçekleştirilebilmektedir. gazino bölümünde canlı kurpiyer seçenekleri de bulunmakta olup roulette, 21, baccarat, slot gibi oyun seçenekleri değerlendirilebilmektedir.

Maxwinbet Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Maxwinbet para yatırma ve para çekme işlemlerinde müşterilere çeşitli yöntemler sunulduğu bilinmekte olup sitenin para yatırma işlemleri Cepbank ve banka havalesi yöntemleridir. Banka havalesi ile minimum limit 50 Türk Lirası Cepbank ile de 20 Türk Lirası olarak belirlenmiş durumdadır. İşlem yapılabilecek olan bankalar Akbank, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Vakıfbank, FinansBank, Denizbank, Ziraat Bankası, Halk Bankası olarak sıralanabilmektedir. Para çekme işlemleri banka havalesi ile gerçekleşmekte olup müşteriler yalnızca kendi hesaplarına minimum 100 TL ile para çekme işlemleri gerçekleştirebilmektedirler.

Maxwinbet promosyonları

Maxwinbet promosyonlarına erişimler sitenin promosyonlar sekmesinden sağlanmaktadır. Bu kısımda yer alan ilk promosyon seçeneği hoş geldin promosyonu olmakla birlikte bu promosyon %50 oranında müşterilere sağlanmaktadır. Aynı zamanda 500 Türk Lirasına kadar bu promosyontan yarar sağlanabilmektedir. Site içerisinde yer alan diğer promosyon seçeneklerine bakıldığında %20 Netent gazino kayıp promosyonu, %25 1000 Türk Lirası para yatırma promosyonu, %30 poker Rakeback promosyonu, %20 canlı gazino kayıp promosyonu gibi promosyon seçenekleri bulunmaktadır. promosyonların detaylı bilgileri promosyonlar sekmesinde yer almaktadır.

Maxwinbet Müşteri Hizmetleri

Maxwinbet müşteri hizmetleri kapsamındaki ilk hizmet canlı destek servisidir. Canlı destek servisi bölümünün müşterilerine 7/24 hizmet verdiği bilinmekte olup bu hizmetten çeşitli şekillerde yarar sağlanabilmektedir. Müşteriler siteye yapacakları girişlerden sonra bu merkeze danışarak daha çeşitli şirket bilgilerine erişim sağlayabilir, dilek ve itirazler aktarılabilir aynı zamanda site içerisindeki problemlere de bu hazneden çözüm önerileri bulunabilmektedir.

Maxwinbet Kayıt İşlemleri

Maxwinbet kayıt işlemleri ilk olarak sitenin haznesinde yer alan kayıt ol sekmesine tıklanması ile birlikte başlangıç göstermektedir. Bu bölümde yer alan ilk işlem başvuru formunun doldurulmasıdır. Başvuru formunda kişisel, kullanıcı ve iletişim bilgilerinin müşteri adaylarından istendiğini görmekteyiz. Daha sonrasında formun onaylanması ile birlikte işlemler tamamlanmış olmaktadır.

buton