Betlima

iddaa Siteleri 21 Nisan 2016, 15:28 Betlima

Betlima hakkındaki bilgilere bakıldığında söz konusu iddaa sitesinin 2010 senesinden itibaren iddaa sektörleri piyasasında yer aldığını görebilmekteyiz. Söz konusu tarihten itibaren de lisansı bulunan iddaa sitesinin bu lisansı Curacao tarafından sağlanmaktadır. Şirket bilgilerine bakıldığında Probluegames Entertainment Holdings Limited şirketi tarafından yönetildiğini görmekteyiz.

Sitenin söz konusu sistemi sayesinde çeşitli dil seçenekleri ile karşılaşmak mümkün olup bu dil seçenekleri arasında Türkçe dil seçeneği de bulunmaktadır. Siteye yapılacak olan giriş işlemlerinin ardından en alt kısımda konumlandırılmış durumda olan hakkımızda sekmesinden tüm müşteri ve ziyaretçiler daha çeşitli site ve şirket bilgilerine erişim sağlayabilmektedirler. Gerekli görülen bilgi ve belgeler bu merkezde müşteriler ile paylaşılmış durumdadır.

Betlima iddaa Seçenekleri

Betlima iddaa sitesinin haznesine yapılacak olan girişlerden sonra site içerisinde en üst kısımda iddaa seçeneklerini görmekteyiz. Betlima iddaa seçenekleri yalnızca spor iddaaları ve canlı iddaaler sekmeleri ile oluşturulmuş. Yani yalnızca spor iddaaları anlamında hizmetleri bulunmaktadır.

Spor iddaalarıne bakıldığında da Betlima iddaa sitesinde futbol, basketbol, voleybol, hentbol, buz hokeyi, tenis, ragbi gibi çeşitli spor dalları ile karşılaşılması mümkündür. Söz konusu spor dallarına yapılacak olan iddaaler musabaka öncesinden gerçekleşebildiği gibi aynı zamanda canlı iddaa sekmesinden de musabaka esnasında iddaa yapabilmek mümkündür. Siteye yapılacak olan kayıt ve para yatırma işlemlerinden sonra üyelik girişleri ile müşteriler iddaa seçeneklerinden yararlanabilmektedirler.

Betlima promosyonları

Betlima iddaa sitesinin haznesinde bulunan iddaa seçeneklerinin hemen yanında promosyonlar sekmesini görmekteyiz. Söz konusu sekmede müşteriler  ve ziyaretçiler Betlima promosyonları ile karşılaşabilmektedirler. Bu promosyonlara baktığımızda ilk olarak diğer iddaa sitelerinin çoğunda da olduğu gibi hoş geldin promosyonu bizleri karşılamaktadır. Betlima iddaa sitesinde hoş geldin promosyonu müşterilere %100 olarak verilmekte olup 500 Türk Lirasına kadar bu promosyon sağlanabilmektedir.

Hoş geldin promosyonunun haricinde de promosyonları bulunan iddaa sistesinin bu promosyonlarına baktığımızda %25 cepbank ve havale promosyonu, %15 ukash para yatırma promosyonu gibi seçeneklerin bulunduğunu görmekteyiz. Sitenin  promosyonlarının promosyon çevrim kuralları, talep işlemleri ve kullanım bilgileri gibi bilgilere promosyonlar haznesinden erişimler sağlanabilmektedir.

Betlima Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Betlima iddaa sitesinde bulunan iddaa seçenekleri ve promosyon seçeneklerinden yararlanabilmek için ilk olarak üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi daha sonrasında da para yatırma işlemlerinin gerçekleşmiş olması gerekmektedir. Bu bilgilere bakıldığında Betlima para yatırma ve para çekme işlemleri incelenmekte olup söz konusu işlemlerin çeşitli yöntemler ile gerçekleşebildiğini görmekteyiz.

Betlima iddaa sitesinde bulunan para yatırma yöntemlerine bakıldığında banka havalesi, Cepbank, kartsız işlem ile ATM para yatırma gibi seçeneklerin bulunduğunu görmekteyiz. Para çekme işlemlerinde de banka havalesi ve Ukash yöntemleri ile para çekme işlemleri yapılmaktadır. Para çekme ve yatırma işlemlerinde kullanılan minimum ve maksimum tutarlar site haznesinde mevcut durumdadır.

 

buton