Stonebet

iddaa Siteleri 25 Nisan 2016, 23:26 Stonebet

Stonebet iddaa sitesi hakkında elde edilen bilgilere göre 2015 senesinin Haziran ayında kurulmuş olan bir iddaa sitesidir. Sitenin lisansı mevcut durumda olup bu lisansını Montenegro tarafından almaktadır. Tasarım olarak siyah bir tasarımı bulunan sitenin Pronet Gaming alt yapısını kullandığı bilinmektedir. Türkiye iddaa sektörlerinde de yeri mevcuttur. Stonebet hakkındaki daha çeşitli bilgilere site içerisinden erişimler sağlanabilmektedir.

Stonebet iddaa Seçenekleri

Stonebet iddaa sitesi haznesinde en üst kısımda yer alan sekmelerde iddaa seçenekleri ile karşılaşılmaktadır. Stonebet iddaa seçeneklerine bakıldığında spor iddaaları, canlı iddaaları, canlı gazino pro, gazino, poker ve sanal sporlar sekmeleri ile karşılaşılmaktadır. Spor iddaaları seçeneğinde futbol, basketbol, voleybol, hentbol gibi çeşitli spor dalları bulunurken gazino bölümünde de roulette, slot, baccarat, 21 gibi oyunlar mevcut durumdadır.

Stonebet promosyonları

Stonebet iddaa sitesinin promosyonlar sekmesinde Stonebet promosyonları ile karşılaşılmaktadır. Bu promosyonlara bakıldığında ilk olarak müşteriler hoş geldin promosyonundan yararlanmakta olup bu promosyon %100 olarak verilmektedir. Diğer promosyon seçenekleri ise şu şekilde sıralanabilir:

%15+%30 canlı gazino discount promosyonu

%10+%50 Netent gazino discount promosyonu

Stonebet Para Yatırma İşlemleri

Stonebet iddaa sitesine yapılacak olan kayıt işlemlerinin ardından iddaalerden faydalanabilmek için bir de para yatırma işlemlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir. Stonebet para yatırma işlemleri banka havalesi, Ecopayz, Astropay, Cepbank yöntemleri ile gerçekleşebilmektedir. Limit olarak ise 20 TL ve 50 TL konulmuştur.

Stonebet Para Çekme İşlemleri

Sitenin içerisinde kazanılacak olan iddaaler sonucu para çekme işlemlerinde çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Stonebet para çekme işlemleri banka havalesi ve Cepbank yöntemleri ile gerçekleşmektedir. Banka havalesi 7/24 yapılmakta olup minimum 200 TL para çekimi yapılmaktadır.

Stonebet Kayıt İşlemleri

Stonebet iddaa sitesinde bulunan iddaa seçenekleri ve promosyon seçeneklerinden yarar sağlamak isteyen iddaa tutkunları öncelikli olarak kayıt işlemlerini tamamlamak zorundadırlar. Stonebet kayıt işlemleri site haznesindeki kayıt ol sekmesine tıklanması ile başlamakta olup sitenin başvuru formunun doldurulması ile de sona ermektedir. Başvuru formunda müşterilerden kullanıcı, kişisel ve iletişim bilgileri istenmektedir. Bilgilerin doğru bir şekilde doldurulması ve eksiksiz olmasıyla da işlemler tamamlanmaktadır.

Stonebet Müşteri Hizmetleri

Stonebet iddaa sitesinde bulunan iddaa seçeneklerini, promosyon seçeneklerini, hakkımızda sekmesini ve diğer hizmetleri müşteri hizmetleri kapsamında görebilmekteyiz. Stonebet müşteri hizmetleri kapsamında sunulan hizmet çeşitlerinden bir tanesi de canlı destek servisidir. Canlı destek servisi müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Bu hizmetin içeriğine bakıldığında müşterilerin bu hizmet ile site hakkında daha çeşitli bilgilere erişim sağladığını görmekteyiz. Müşteriler bu servis ile site içerisinde herhangi bir sorun durumunda çözüm önerileri elde edebilmektedirler. Aynı zamanda bu merkez aracılığı ile site hakkındaki olumlu ve olumsuz çeşitli düşünceler sitenin yönetim kadrosu ile paylaşılmaktadır. Bu merkez aracılığı ile de sitenin sorunları çözülmektedir.

 

buton