gazinoturko

iddaa Siteleri 25 Nisan 2016, 23:24 gazinoturko

gazinoturko hakkındaki bilgilere bakıldığında bu iddaa sitesinin 2015 senesinde Haziran ayında iddaa hizmetlerine başladığı görülmektedir. Lisanslı iddaa siteleri arasında yer alan gazinoturko iddaa sitesinin dil seçenekleri arasında Türkçe dil seçeneği ile de karşılaşılmaktadır. Sitenin daha çeşitli bilgilerine haznesinde yer alan hakkımızda sekmesinden erişimler gerçekleşebilmektedir.

gazinoturko iddaa Seçenekleri

gazinoturko iddaa sitesinin haznesinde bulunan iddaa seçeneklerine bakıldığında en üst kısımda sekmeler halinde bulunduğunu görmekteyiz. gazinoturko iddaa seçenekleri arasında sırası ile gazino, canlı gazino ve piyango seçenekleri görülmektedir. gazino sekmesine tıklandığında canlı roulette, canlı 21, live gazino holdem, ezugi live roulette, king of slots, koi princess, canlı baccarat, sürükleyici roulette HD, ezugi 21, chibeasties, quest for immortality, incinerator, dracula, stickers, Vikings go wild, gonzos quest gibi oyun seçenekleri bulunmaktadır. Daha da çeşitli oyunlara sitenin gazino ve canlı gazino sekmelerinden erişimler mümkündür.

gazinoturko Para Yatırma İşlemleri

gazinoturko iddaa sitesi haznesindeki iddaa seçeneklerinden yararlanabilmek için gerekli olan para yatırma işlemleri çeşitli yöntemler ile gerçekleşebilmektedir. gazinoturko para yatırma işlemlerindeki yöntemlere bakıldığında kredi kartı, neteller, Astropay, Ecopayz, Ukash, epay code, banka havalesi, Cepbank ve visa gibi yöntemler ile karşılaşılmaktadır. Limitler hakkındaki bilgilere sitenin ödeme yöntemleri sekmesinden erişimler sağlanabilmektedir.

gazinoturko Para Çekme İşlemleri

gazinoturko iddaa sitesinde sunulan iddaa seçeneklerinden sonra kazançların elde edilebilmesi için para çekme işlemlerinde çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. gazinoturko para çekme işlemlerinde kullanılan yöntemlere bakıldığında kredi kartı, neteller, Ecopayz, Ukash, banka havalesi ve Cepbank gibi yöntemler karşımıza çıkmaktadır. Her işlem yöntemi için belirli tutarlar hazırlanmış olup ödeme yöntemleri sekmesinden bu tutarlara da erişimler sağlanabilmektedir.

gazinoturko promosyonları

gazinoturko iddaa sitesinin en üst kısmında bulunan iddaa seçeneklerinin yanındaki promosyonlar sekmesinden gazinoturko promosyonlarına erişim sağlanabilmektedir. Bu promosyonlara bakıldığında ilk olarak hoş geldin promosyonundan fayda sağlanabilmektedir. Hoş geldin promosyonu müşterilere 500 Türk Lirasına kadar verilebilmektedir. Diğer promosyon seçeneklerine bakıldığında da %10 para yatırma promosyonu, %10 geri ödeme discount promosyonu, her hafta 300 free spin promosyonu, 1000 TL haftalık ilk para yatırma promosyonu gibi seçenekler mevcuttur.

gazinoturko Müşteri Hizmetleri

gazinoturko iddaa sitesinden hizmetlerin tümünü müşteri hizmetleri kapsamında inceleyebilmekteyiz. gazinoturko müşteri hizmetleri kapsamında sunulan hizmet türlerinden bir tanesi de canlı destek servisi olup haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Müşteriler bu servisten çeşitli şekillerde yararlanabilmektedirler.

gazinoturko Üyelik İşlemleri

gazinoturko iddaa sitesinde bulunan iddaa ve promosyon seçeneklerinden yararlanabilmek için gerekli olan ilk işlem bilindiği üzere üyelik işlemleridir. gazinoturko üyelik işlemleri sitenin en üst kısmında mavi bir sekmede üye olun yazısına tıklanması ile başlamaktadır. Başvuru formunun doldurulması ile üyelik işlemleri tamamlanmış olmaktadır. Başvuru formunda birkaç kişisel, kullanıcı ve iletişim bilgileri kişilerden talep edilmektedir.

 

buton