Deparbet

iddaa Siteleri 28 Nisan 2016, 01:33 Deparbet

Deparbet hakkındaki bilgilere bakıldığında ilk olarak sitenin 2015 senesinde kurulduğunu 2014 senesinde de yapım aşamasında olduğunu görmekteyiz. Sitenin kurulduğu tarihten itibaren lisansı mevcut durumda olmakla birlikte bu lisans Curacao tarafından sağlanmaktadır ve lisans numarası 8048/JAZ olarak bilinmektedir. Sitenin Globalmoneyservice LTD şirketi tarafından yönetildiği bilinmektedir. Deparbet iddaa sitesi içerisinde bulunan dil seçenekleri arasında Türkiye iddaa sektörleri piyasasında da yer almasından dolayı Türkçe dil seçeneği ile de karşılaşılmaktadır. Siteye yapılacak olan giriş işlemlerinin ardından en alt kısımda bulunan hakkımızda seçeneğine tıklanması ile birlikte sitenin diğer çeşitli şirket bilgilerine erişimler müşteriler ve ziyaretçiler tarafından gerçekleşebilmektedir.

Deparbet Müşteri Hizmetleri

Deparbet müşteri hizmetleri kapsamında sayılan durumlara bakıldığında sitenin tüm hizmetlerini bu kategori içerisinde gösterebilmek mümkündür. Aynı zamanda müşteri hizmetleri kapsamında sunulan bir hizmet seçeneği de canlı destek servisi olarak bilinmektedir. Deparbet iddaa sitesinin canlı destek servisi müşterilerine 7/24 hizmet vermekle görevli bir servis olarak bilinmektedir. Siteye yapılacak olan kayıt işlemlerinden sonra müşteriler site hakkındaki daha çeşitli bilgilere bu hazneden erişimlerini sağlayabilmektedirler. Site içerisinde oluşabilecek herhangi bir iddaa veya benzeri sorun durumunda bu merkeze başvuru yapılarak çeşitli çözüm önerilerine sahip olunabilmekte, sorunlar çözülebilmektedir. Deparbet iddaa sitesine duyulan dilek ve itirazler de bu merkez üzerinden paylaşılarak sitenin yönetim kadrosuna bu merkez üzerinden iletimi sağlanmaktadır.

Deparbet Üyelik İşlemleri

Deparbet iddaa sitesinde bulunan spor iddaaları, gazino iddaaları, canlı iddaaler ve çeşitli iddaa seçeneklerinden, promosyon seçeneklerinden, sağlanan hizmetlerden yararlanabilmek için öncelikli olarak üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir. Sitenin içerisinde yapılacak giriş işlemlerinden sonra Deparbet üyelik işlemleri en üst kısımda yer alan üye ol sekmesine tıklanması ile birlikte başlangıç göstermektedir. Bu sekmede müşteri adaylarından çeşitli kişisel, kullanıcı, iletişim tarzında bilgiler istenmektedir. Bilgilerin eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurulup onaylanmasının ardından siteye üyelik işlemleri tamamlanmış olmaktadır. Daha sonrasında yapılacak olan para yatırma işlemleri ile de sitenin iddaa seçenekleri ve çeşitli hizmetlerinden tüm müşteriler yarar sağlayabilmektedirler.

Deparbet Ödeme İşlemleri

Deparbet iddaa sitesine yapılacak olan kayıt işlemlerinden sonra çeşitli hizmetlerden yarar sağlanabilmesi için daha sonrasında ödeme işlemleri ya da para yatırma işlemleri olarak gösterilen işlem seçeneğinin gerçekleşmesi gerekmektedir. Deparbet ödeme işlemleri site içerisinde belirlenen birkaç yöntem seçeneği ile gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemlere bakıldığında para yatırma işlemlerinde de para çekme işlemlerinde de kredi kartı, banka havalesi, gilpay, Ecopayz, Astropay, paykasa gibi yöntemlerin kullanıldığı görülmektedir. Minimum para yatırma tutarı 50 Türk Lirası olup minimum para çekme tutarı ise 100 Türk Lirası olarak belirlenmiş durumdadır. Aynı zamanda site içerisinde gerçekleştirilebilen maksimum para çekme tutarı 20.000 Türk Lirasıdır. Para çekme işlemleri 4 saat içerisinde yatırma işlemleri de 30 dakika içerisinde maksimum süreler ile gerçekleşmektedir.

buton