tipobet

HAKKIMIZDA

tipobet, 2003 yılında Avrupa iddaa sektörüne bomba gibi giriş yapan sektörün en iyilerinden bir tanesi olarak kabul edilen ve 90 dan fazla ülke de hizmet veren 10bet iddaa şirketinin Türkçe hizmet veren alt kuruluşudur. tipobet.com`un tüm teknik alt yapı ve finansal faliyetleri 10bet iddaa şirketinin güvencesi altındadır.’tipobet son zamanlarda öne çıkan iddaa siteleri arasında yer alıyor ve sağladığı spor iddaaları, canlı iddaaler, gazino uygulamaları, canlı gazino ve aynı zamanda kaliteli mobil desteği sayesinde iddaaçilerin eli ve ayağı haline gelebiliyor. Varolan onlarca online iddaa sitesi arasından sunduğu çok fazla çeşitli iddaaler ve hızlı çalışan sistemi ile ayrılan tipobet hakkında tüm merak ettiklerinize değinmeye çalışarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Oyunları

Futbol, buz hokeyi, basketbol gibi klasik iddaa sitesi spor türlerinin yanına ragbi, kriket, bisiklet gibi iddaa sitelerinde görülmeye alışılmayan spor türlerini de ekleyen tipobet, sitede canlı iddaa seçeneklerine geniş yer vermektedir. Canlı iddaa türleri ve oyunları kategoriler halinde site içerisinde sunulmakta ve müsabakalar ile ilgili güncel bilgiler ve turnuva haberleri bu kategoriler içerisinde yer almaktadır.

Spor iddaaları promosyonu

tipobet’e yapacağınız ilk para yatırma isleminde 200 TL ‘ye kadar %100 ilk para yatırma promosyonu alabilirsiniz. tipobet’ para yatırırken tabi ki ilk seferde 200 TL yatırmanız zorunlu değildir. Yatırdığınız miktar 50 TL ise yine %100 oranı ile 50 TL promosyonunuzu alabilirsiniz. Bu promosyondan yararlanabilmek için para yatirma sayfasında bulunan promosyon Kodu kutusunaTRY200 Kodunu yazmalısınız. tipobet ilk üyelik promosyonunun yanısıra siz oynamaya ve para yatırma devam ettiğiniz sürece yeni promosyon imkanları da sunmaktadır. Bu promosyonlar için ‘oyuncunun başka iddaa sitesine kaçmasını engellemek için verilen promosyonlar’ da diyebiliriz. tipobet bu kapsamda 100 TRY ye kadar %100 Kombine iddaa promosyonu vermektedir. Kombine promosyonundan yararlanmak istediğinizde para yatırma işleminizi yaparken promosyon kodu bölümüne mutlaka KOMBO100 promosyon kodunu yazmanız gerekmektedir.

Para Çekme ve Para Yatırma

tipobet’in Türkiye pazarına girerken en güvendiği para yatırma ve çekme yöntemi cepbank ile banka havalesi yöntemi olmuştur. Cepbank ile herhangi bir ATM’den veya bu işleme izin veren bankalarda hesabınız var ise banka hesabınızdan para gönderebilir ve tipobet’te kazandığınız paraları banka hesabınıza çekebilirsiniz.

 

buton