Betandyou

iddaa Siteleri 29 Nisan 2016, 00:03 Betandyou

Betandyou giriş işlemlerinin ardından sitenin hakkında elde edilen bilgilere bakıldığında söz konusu iddaa sitesinin 2007 senesinden bu yana iddaa hizmetlerinin mevcut durumda olduğu görülmektedir. Kurulduğu tarihten itibaren de lisanslı hizmetleri bulunan Betandyou iddaa sitesinin bu lisansı Curacao tarafından siteye sağlanmaktadır. Rusya merkezli olduğu bilinen iddaa sitesinin Techinfusion şirketi tarafından sağlanan bir yönetiminin bulunduğu görülmektedir. Betandyou iddaa sitesinde sunulan dil seçeneklerine bakıldığında bu dil seçeneklerinin arasında Türkçe dil seçeneği ile de karşılaşılmaktadır. Site hakkında elde edilmek istenen daha çeşitli bilgiler için Betandyou girişlerinin ardından sitenin en alt kısmında yer alan hakkımızda sekmesinden gerekli bilgilere erişimler kişiler tarafından sağlanabilmektedir.

Betandyou iddaa Seçenekleri

Betandyou iddaa sitesi haznesindeki iddaa seçeneklerine bakıldığında söz konusu seçeneklerin sitenin en üst kısmında sekme halinde konumlandırıldığı görülmektedir. Betandyou iddaa seçenekleri incelendiğinde spor iddaaları, canlı iddaaler, canlı gazino iddaaları, gazino iddaaları, sanal iddaaler gibi sekmeler ile karşılaşılmaktadır. Betandyou iddaa sitesinde spor iddaaları kapsamında site müşterilerine futbol, hentbol, tenis, basketbol, hokey, voleybol, buz hokeyi gibi spor dalları sunulmaktadır. Bazı spor dallarına yapılacak olan iddaa işlemleri sitenin canlı iddaa sekmesinden musabaka esnasında gerçekleşebilmektedir. gazino bölümünde sunulan oyun seçeneklerine bakıldığında sitenin 21, roulette, baccarat, slot, poker gibi oyunları müşterilerine sunduğu görülmektedir. Canlı gazino bölümünde de canlı kurpiyer ve çeşitli dil seçenekleri ile hizmetler sunulmaktadır.

Betandyou Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Betandyou iddaa sitesi haznesinde yer alan çeşitli iddaa seçeneklerinden yararlanabilmek için üyelik işlemlerinin ardından bir de para yatırma işlemlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu para yatırma işlemlerinden sonra da sitenin iddaa kazanma sonucu para çekme yöntemleri hakkında bilgiler araştırılmaktadır. Betandyou para yatırma ve para çekme işlemleri sağlanan çeşitli yöntemler ile gerçekleştirilebilmektedir. Para çekme işlemlerinde de para yatırma işlemlerinde de aynı yöntemler kullanılmakta olup bu yöntemlere bakıldığında banka havalesi, Cepbank, Ecopayz, Ukash, Astropay, web Money ve kredi kartı gibi yöntemler ile karşılaşılmaktadır. Siteye yapılacak olan girişlerden sonra belirlenen minimum ve maksimum limitlere erişimler sağlanabilmektedir.

Betandyou Müşteri Hizmetleri

Betandyou müşteri hizmetleri alanında müşterilere sunulan hizmetlere bakıldığında tüm site içi aktiviteleri bu hizmetler kapsamında inceleyebilmek mümkündür. Dil seçenekleri, ödeme işlemlerinin yöntemleri, iddaa seçenekleri gibi hizmetlerin yanında bir de canlı destek servisi ile karşılaşılmaktadır. Söz konusu canlı destek servisinde müşterilere 7/24 hizmet verilmektedir. Betandyou iddaa sitesinin müşterileri bu hizmet ile site hakkında elde etmek istediği daha çeşitli bilgilere erişim sağlayabilmektedirler. Aynı zamanda Betandyou sitesi haznesinde yaşanabilecek herhangi bir problem durumunda bu merkeze başvuru yapılması ile birlikte çözüm önerileri üretilmektedir. Sitenin dilek ve itirazlerini de bu hazneden yapabilen müşteriler bu sayede sitenin yönetim kadrosu ile iletişime geçebilmektedir.

buton