Rotabet

iddaa Siteleri 8 Nisan 2016, 18:37 Rotabet

Rotabet iddaa sitesi 2015 yılında kurulmuş ve Curacao lisansı ile Türkiye de hizmet veren yeni sitelerden biridir. Sitenin incelemesi sonucu Smart N.V. tarafından yönetildiğini belirtebiliriz. Betconstruct alt yapısı sayesinde hizmet sağlayan site, birçok ünlü iddaa sitesi ile aynı alt yapıyı tercih etmiş görünüyor.

Rotabet Canlı iddaa

Rotabet canlı iddaa konusunda standart eklentileri bulunan bir site izlenimi yaratıyor. Futbol, basketbol gibi seçeneklerin yer aldığı sitede oranlar ise orta düzeyde rakipleri ile çarpışacak seviyede olduğunu belirtebiliriz.

Rotabet Canlı gazino

Rotabet canlı gazino bölümünde roulette, 21, Baccart bulunuyor. Bunların dışında poker için sitede ayrı bir kategori oluşturulmuş. gazino oyunları ve canlı gazino oyunları şeklinde ikiye ayrılan oyunların yanı sıra tavla, borsa, ogwil, oyunlar, fantezi sporlar gibi bölümlere de yer verilmiş.

Rotabet promosyonları

Rotabet promosyonları ilk olarak ilk üyelik promosyonu olan hoş geldin promosyonu ile kullanıcılarını karşılıyor. 150 TL değerindeki bu promosyontan bir üyelik ile bir kez faydalanılabiliyor. 150 TL yatırma karşılığı site de 150 TL’lik promosyon vererek hesaptaki tutarı 300 TL’ye tamamlıyor.

Bu promosyon dışında sitenin sağladığı promosyonlar ise;

%10 Cepbank – Banka Havalesi promosyonu oluyor. Para yatırma işlemlerinde tanımlı olan bu iki yöntemde de site yatırılan tutarın %10’u kadar promosyon sağlıyor.

%5 TL Nakit – Ecopayz promosyonu diğer bir para yatırma promosyonu olarak veriliyor. Bu iki para yatırma yöntemi de diğer para yatırma promosyonları gibi yatırılan tutara yüzde oranlı olarak sunuluyor.

%5 Kayıp promosyonu. Bu promosyon türü canlı gazino bölümünde yaşanılan kayıplar karşılığında kullanıcılara veriliyor.

Rotabet Müşteri Hizmetleri

Rotabet müşteri hizmetleri ne yazık ki günün her saati hizmet vermiyor. Gün içerisinde sabah 09:00’dan gece 02:00 saatleri arasında müşteri destek hizmeti sağlanıyor. Bu saatler dışında müşteri destek hizmeti support@rotabet.com mailinden hizmet veriyor.

Rotabet Genel Değerlendirme

Rotabet iddaa sitesi yeni bir site olması nedeni ile öncelikle küçük tutarlarda deneme yapılması gereken bir site olarak belirtebiliriz. Sitenin geneline bakıldığında site ortalama oranlarda iddaa oynama fırsatı yaratıyor. Genel tasarımı sade olan sitenin kullanımı kolay ancak sitede mobil desteği yer almıyor. Bu nedenle iddaa yaparken sürekli web bağlantısı gerekiyor. Para yatırma ve çekme seçenekleri kısıtlı olması nedeni ile bir ön yargı yaratıyor. Ancak hızlı işlem sağlaması büyük bir kolaylık denilebilir. Site de canlı gazino bölümü oldukça dolu ve canlı kurpiyerler eşliğinde oynanıyor. Ayrıca farklı oyun seçenekleri de sunan site olabildiğince profesyonel olarak hizmet sunmaya çalışıyor. promosyonlar konusunda biraz küçük tutarlar sunuyor olsa da yeni açılan sitelerde gördüğümüz hiç promosyon vermeme durumu bu sitede yaşanmıyor. Genel olarak baktığımızda site güvenilir ancak mutlaka önce küçük tutarlar sonrasında büyük tutarlar ile iddaa oynamak mantıklı görünüyor.

buton