tipobet 7 – Yeni Adres tipobet7.com

tipobet Türkçe iddaa sitesinin tipobet10.com olan adresi 12 Şubat 2016 tarihinde engellendi. Bu adresin yerine ise tipobet7.com adresi aktive edildi ve şimdi bu adres üzerinden hizmet veriliyor.

Uzun süredir Türkiye iddaa pazarına yönelik hizmet veren sitelerden birisidir tipobet. Uzun yıllardır ülkemizdeki iddaaçilerin tercih ettiği siteler arasında yer almaktadırlar. Belki diğer iddaa siteleri kadar popüler olmasa da kendine has müşterileri olan Odeon Bet firmasının sitesidir. tipobet geçtiğimiz yıldan beri tipobet10.com adresi üzerinden iddaa hizmetini veriyordu. Ama geçtiğimiz günlerde artık bu adres engellendi ve yerini tipobet 7 adresi almak zorunda kaldı. Çünkü TİB tarafından tipobet 10 adresinin engellenmesi girişleri imkansız hale getirdi. Bunun üzerine üyelerin siteye giriş problemlerini önlemek amacıyla tipobet7 açıldı.

Yurt dışı iddaa sitelerinin hepsi Türkiye’den erişime engelleniyor. Bazen bu engellemeler 2 haftada bazen de 2 ayda bir yaşanıyor. Açıkçası tipobet’in geçtiğimiz yıldan beri aynı adresi kullandığını düşünürsek bu konuda çok talihlı olduklarını bile söyleyebiliriz. Çünkü bu kadar uzun süre aynı adres üzerinden hizmet verebilmek online iddaa siteleri için bir ayrıcalıktır. tipobet ya da diğer iddaa siteleri engellendikleri zaman siteye giriş problemleri yaşanması nedeniyle müşteri ya da ciro kaybı yaşayabiliyorlar ki bu online iddaa firmalarının en son isteyeceği şeydir. tipobet giriş ve tipobet yeni adres işlemlerinizi yukarıdaki link üzerinden yapabilirsiniz. Üstteki linke tıklayarak tipobet’e ulaşabilir ve tipobet hesabı açabilirsiniz.

Yazı etiketleri: tipobet giriş • tipobet yeni adres

16 Şubat 2016 Yazıldı tipobet Haber

buton