Tümbet

iddaa Siteleri 8 Nisan 2016, 18:50 Tümbet

2016 yılında kurulan iddaa siteleri arasında yer alan Tümbet iddaa sitesi, yine aynı yıl Türk iddaa siteleri arasında da yer almaya başlamıştır. Curacao lisansına sahip olan bu iddaa sitesinin kullanmakta olduğu alt yapı hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Mirage Corporation N.V. şirketi tarafından yönetilmektedir. Tümbet iddaa sitesi, beyaz arka fon üzerinde koyu mavi ve kırmızı renkleri üzerine kurulmuştur. Kişilere aynı zamanda kolay bir site kullanım imkânı da sunulmaktadır. Ücretsiz bir şekilde üye olunabilmesi için öncelikle gerekli üyelik formunun eksiksiz bir şekilde ve doğru bilgiler ile doldurulması gerekmektedir. Böylelikle oldukça kısa bir süre içerisinde kişiler bu iddaa sitesinin sunduğu imkânlardan faydalanabilmektedir.

Tümbet iddaa Sitesi Oyun Alternatifleri

Bu iddaa sitesi içerisinde birbirinden farklı oyun olanağı bulunmaktadır. Spor iddaaları içerisinde futbol, basketbol, tenis, voleybol ve diğer spor dallarına ait olan çeşitli spor iddaaları yer almaktadır. gazino ve canlı gazino bölümleri de yine Tümbet iddaa sitesi aracılığı ile kişilerin hizmetine sunulmaya devam etmektedir. roulette, 21 ve Baccarat gibi tüm dünyada büyük bir popülariteye sahip olan oyunlar da yer almaktadır.

Tümbet iddaa Sitesi promosyonları

Bu iddaa sitesine üye olan kişilerin ilk kez yapacakları para yatırma işlemlerinde 300 TL gibi bir hoş geldin promosyonu imkânı sunulmaktadır. Aynı zamanda bu iddaa sitesi aracılığı ile kişilere spor iddaaları ve canlı gazino oyunları için özel olarak hazırlanmış olan promosyonlar da verilmektedir. Bu promosyonların haricinde başka herhangi bir promosyon, Tümbet iddaa sitesi aracılığı ile kişilere sunulmamaktadır.

Tümbet iddaa Sitesi Ödeme Seçenekleri

Tümbet iddaa sitesi aracılığı ile kişiler kendilerine en uygun ödeme seçeneklerinden birini oldukça kolay bir şekilde bulabilme imkânına sahip olabilmektedir. Alt limiti 250 TL ve üst limiti de 1000 TL olan banka havalesi, minimum 50 TL ve maksimum 1000 TL limitlere sahip olan Cep Bank ile kişiler hesaplarına para yatırabilmektedir. Aynı zamanda kredi kartı seçeneği ile minimum 10 TL ve maksimum 500 TL, Astropay ile de 3 TL ile 1500 TL limitler ile birlikte kişiler para yatırabilme imkânına sahip olabilmektedir.

Hesabından para çekmek isteyen kişiler için ise, minimum 200 TL maksimum 5000 TL ile banka havalesi seçeneğini kullanabilmektedir. Alt limiti 30 TL, üst limiti 3000 TL olan Ecopayz ve 50-1000 TL limitlere sahip olan Astropay seçenekleri kullanılarak hesaptan para çekmek mümkün olabilmektedir.

Tümbet iddaa sitesi hakkında internet üzerinde herhangi bir şikâyet ya da olumsuz bir yorum söz konusu değildir. Pazartesi ve Cumartesi günleri 09.00-20.00 arasında canlı destek hizmeti de kişilere sunulmakta ve böylelikle kişiler site hakkında yaşadıkları herhangi bir problemi bu hizmet ile birlikte ortadan kaldırabilmektedir.

buton