Ruagaming

iddaa Siteleri 29 Nisan 2016, 00:30 Ruagaming

Ruagaming hakkında elde edilen bilgilere bakıldığında yakın zamanlarda iddaa hizmetlerine başlamış olan bir iddaa sitesi statüsünde bulunduğu görülmektedir. Poker Klas alt yapısı kullandığı bilinmektedir. Sitenin çeşitli ülkelerde faaliyetleri bulunmakta olup faaliyetleri bulunan ülkeler arasında Türkiye’de bulunmaktadır. Söz konusu durumdan dolayıdır ki sitenin çeşitli dil seçenekleri arasında Türkçe dil seçeneği ile de karşılaşabilmekteyiz.

Ruagaming iddaa sitesine yapılacak olan giriş işlemlerinin ardından sitenin en alt kısmında konumlandırılmış durumda olan hakkımızda sekmesinden sitenin şirket ve türevi bilgilerine erişimler kişiler tarafından sağlanabilmektedir. Site yönetimi tarafından önemli kabul edilen bilgiler bu haznede paylaşılmış durumdadır.

Ruagaming iddaa Seçenekleri

Ruagaming iddaa sitesinin haznesine yapılacak olan girişlerden sonra siyah ve beyaz renklerinin tonlanması ile oluşmuş bir iddaa sitesi ana sayfası ile karşılaşılmaktadır. Bu ana sayfada en üst kısımda Ruagaming iddaa seçenekleri ile karşılaşılmaktadır. Bu iddaa seçeneklerine bakıldığında poker, okey, tavla, bet on games, gazino ve slot gibi seçenekler ile karşılaşılmaktadır. Poker kısmında çeşitli poker türleri bulunmakta olup müşteriler dilediklerini kullanabilmektedirler. gazino bölümünde ve slot bölümünde bulunan oyunların Netent markası tarafından sağlandığı görülmektedir. Çarkıfelek, 21, roulette, baccarat, slot, poker gibi oyun seçeneklerine bu haznede rastlanabilmektedir.

Canlı gazino bölümü de mevcut durumda olan iddaa sitesinde çeşitli dil seçeneklerinde canlı kurpiyer hizmetleri de sunulmaktadır. Çarkıfelek oyununa aynı zamanda Bet On Games sekmesinden erişimler mevcuttur.

Ruagaming Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Ruagaming iddaa sitesinin iddaa türlerinden yararlanabilmek için öncelikli olarak üyelik işlemlerinin daha sonrasında da para yatırma işlemlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir. Ruagaming para yatırma ve para çekme işlemlerinin çeşitli yöntemler ile gerçekleşebildiği site haznesindeki incelemeler sonucu elde edilen bilgiler arasında yer almaktadır. Sitenin para yatırma yöntemleri Cepbank ve TL nakit olarak bilinmektedir. Maksimum olarak bu işlemler 30 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Cepbank ile minimum 20 TL, TL nakit ile de minimum 100 TL para yatırma işlemi gerçekleşebilmektedir.

Para çekme işlemleri de banka havalesi yöntemi ile gerçekleşebilmektedir. İşlem 15 dakika ile 1 saat arasında gerçekleşmektedir. Minimum çekilebilecek para tutarı 100 TL olup işlemler her gün saat 16.00 a kadar gerçekleşebilmektedir.

Ruagaming Müşteri Hizmetleri

Ruagaming iddaa sitesinde bulunan iddaa seçeneklerini, %25 gazino discount promosyonunu ve diğer tüm hizmetleri Ruagaming müşteri hizmetleri başlığı altında inceleyebilmekteyiz. Bu müşteri hizmetleri içerisine bir de canlı destek servisini koyabilmekteyiz. Ruagaming iddaa sitesinin canlı destek servisi yalnızca müşterilerine 7/24 hizmet sunmaktadır. Müşteriler bu merkezden site hakkındaki daha çeşitli bilgilere erişim sağlayabilmektedir. Site içerisinde yaşanabilecek herhangi bir sorun durumunda bu merkezden canlı olarak yardım alınabilmektedir. Dilek ve itiraz durumları da bu merkez üzerinden sitenin yönetim kadrosuna iletilerek iletişim bu şekilde gerçekleşmektedir.

 

buton