Modabet

iddaa Siteleri 27 Nisan 2016, 02:02 Modabet

Modabet hakkında elde edilen ilk bilgi sitenin 2015 senesinde kurulmuş olmasıdır. 2014 senesinde proje aşamasında olan iddaa sitesi bu tarihte de kurulum aşamasını bitirmiştir. Sitenin lisanslı iddaa siteleri arasında yer aldığı bilinmekte olup bu lisans siteye Malta ismi tarafından sağlanmaktadır. Alt yapısı da Oddradar tarafından sağlanan iddaa sitesi hakkındaki daha çeşitli şirket bilgilerine site haznesinde yer alan hakkımızda sekmesinden erişimler sağlanmaktadır.

Modabet iddaa Seçenekleri

Modabet iddaa seçeneklerine sitenin içerisinde en üst kısımda erişimler sağlanmaktadır. Bu iddaa seçeneklerine bakıldığında spor iddaaları ile ilk olarak karşılaşılmaktadır. Spor iddaaları kapsamında müşterilere futbol, voleybol, basketbol, hentbol, tenis, hokey, buz hokeyi, ragbi, yarışlar, Amerikan futbolu gibi spor dalları sunulmaktadır. Canlı iddaa sekmesinde bu spor dallarına iddaaler musabaka esnasında yapılabilmektedir. gazino bölümünde bulunan oyun seçeneklerine bakıldığında roulette, slot, baccarat, 21, poker gibi oyunlar ile karşılaşılmaktadır.

Modabet Para Yatırma İşlemleri

Modabet iddaa sitesinin hizmetlerinden yararlanabilmek için gerekli olan para yatırma işlemlerinde çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Modabet para yatırma işlemlerinde kullanılan yöntemlere bakıldığında limitleri ile birlikte şöyle bir sıralama yapılabilmektedir:

Banka havalesi minimum 50 TL

Web Nakit minimum 50 TL

Paysafecard minimum 20 TL

Moneybookers minimum 10 TL

Modabet Para Çekme İşlemleri

Modabet iddaa sitesinde elde edilen kazançlar belirlenen birkaç yöntem ile çekilebilmektedir. Modabet para çekme işlemleri Cepbank, web Money, Ecopayz yöntemleri ile gerçekleştirilmektedir. Sırası ile işlemlerin minimum tutarları 20 TL, 50 TL, 10 TL olarak belirlenmiştir.

Modabet promosyonları

Modabet iddaa sitesinde yer alan iddaa seçeneklerine bakıldığında tam olarak iddaa, canlı iddaa, gazino, canlı gazino, poker olarak sıralandığını ve bunların hemen yanında da bir promosyonlar sekmesinin yer aldığını görmekteyiz. Promosyonlar sekmesinde Modabet promosyonları ile karşılaşılmaktadır. Modabet promosyonlarından ilki hoş geldin promosyonudur. Hoş geldin promosyonu müşterilere %100 olarak verilmekte olup bu promosyontan 300 Türk Lirasına kadar yararlanabilmek mümkündür. Diğer promosyon seçeneklerini şu şekilde sıralayabilmekteyiz.

%30 gazino discount promosyonu

1000 TL gazino promosyonu

50 TL arkadaşını getir promosyonu

Tek musabakaa kayıp promosyonu

10 TL havale ve Cepbank para yatırma promosyonu

Modabet Müşteri Hizmetleri

Modabet iddaa sitesinde sunulan iddaa seçeneklerini, promosyon seçeneklerini ve tüm sekme ile hizmetleri müşteri hizmetleri kapsamında inceleyebilmekteyiz. Modabet müşteri hizmetleri kapsamında incelenebilecek olan bir hizmet ise canlı destek servisidir. Modabet iddaa sitesinin canlı destek servisi müşterilerine haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmetlerini sunmaktadır. Sunulan bu hizmetler ile müşteriler canlı destek servisine danışarak Modabet iddaa sitesi hakkındaki daha çeşitli bilgilere erişim sağlayabilmektedir. Canlı destek servisinden aynı zamanda herhangi bir sorun durumunda çözüm önerileri elde edilebilmektedir. Siteye duyulan dilek ve itirazler de bu merkezden sitenin yönetim kadrosuna iletilmektedir.

buton