2016 Yılı Yerli Ve Yabancı iddaa Şirketleri

iddaa Siteleri 4 Mart 2016, 10:21 2016 Yılı Yerli Ve Yabancı iddaa Şirketleri

Ülkemizde yerli iddaa şirketlerinin yanı sıra Dünya’da da iddiasını kanıtlamış olan yabancı iddaa şirketleri de tüm iddaa severlere hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’de yasal yollar ile hizmet veren ve kanun şartlarına harfi harfi uyan yerli ve yabancı iddaa şirketleri çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşterilerini de en kısa zaman içerisinde taraflarına çekmeye çalışıyor. İlk olarak yabancı kuruluşa sahip olan iddaa şirketlerine göz atarsak şu şekilde bir sıralama yapmamız da mümkün olacaktır.

Süperiddaa ve Betboo Yabancı iddaa Şirketleri

Türkiye’de iddaa severlerin en çok başvurduğu iddaa adreslerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bakıldığında 2011 yılından itibaren de aynı holding şirketi adı altında hizmetlerini de aktif bir şekilde sürdürmeye çalışmaktadır. İlk olarak 1998 yılı itibari ile süperiddaa şirketi kurulmuş ve tüm iddaa tutkunlarına binbir çeşitli iddaa oyunları ile hizmet vermeye başlamıştır. Ardından betboo 2010 yılında ilk kez Türkçe adı altında faaliyetlerine aktif bir şekilde devam etmiş ve belirli bir zamanın ardından da kendisini kabul ettirmeyi de en iyi şekilde başarmıştır. Pazarın lider şirketlerinden biri olan süperiddaai 400 milyon dolar karşılığında satın almıştır.

Rivola

Yabancı iddaa şirketlerinin içerisinde yer alan Rivola en uygun promosyon koşulları ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Türkiye’de 2009-2011 yılları arasında Tipico ismi ile faliyet gösteren özel kuruluş ardından ise lisans alamadığı ülkeler de Rivalo ismini kullanmaya başladığını belirtebiliriz. Fakat şirketin şüphesiz vatandaşlarımız nezdinde en çok olumsuz bir dezavantaja sahip olmasının nedenlerinden birisi de haftada bir yönetim ile 3’den fazla para çekimlerinde 10 TL masraf alıyor olmasıdır. Fakat şirketin diğer taraftan hoşa giden ayrıcalıklarından birisi de 250 TL gazinolar için 500 TL hoşgeldin promosyonlarını ilk üyelerine sunuyor olmasıdır.

Marsbet

2013 yılı itibari ile Türkiye’ye ayak basan yabancı odaklı iddaa şirketlerin arasında yer almaktadır. Zaman içerisinde Türkiye çatısı altında da dikkat çekmeyi başaran iddaa sitelerinden biri olmuştur. günlük 10.000 TL para çekim limiti bulunan şirketin aynı zamanda 50, 100 ve 250 bin lira gibi günlük para çekim limitlerinin de üyelerine sunuluyor olması işin bir diğer hoşa giden yanlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Banka havalesi, kredi kartı, ecocard gibi tüm para yatırma ve çekme işlemlerinizi de artık gönül rahatlığı ile yapabilme talihına da sahip olacaksınız.

Betin

2011 yılında Türkiye iddaa piyasaları içerisine girmeye başlamış bulunuyor. Şirket Hollanda lisanlı olup Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’nın pek çok ülkelerinde de ilk sırayı alan iddaa şirketlerinden biri olmuştur. Diğerlerine oranla  300 TL hoşgeldin promosyonu olduğunun altını çizebiliriz.

Tempobet

iddaa dünyasında şüphesiz ismini en çok duymuş olduğumuz yabancı iddaa şirketlerinin içerisinde tempobet yer alıyor. Türkiye’de bir anda çok hızlı büyüyen şirket olma başarısını gösteren iddaa adresinin 2-3 dakikada 10-15 dakikada yöntemine göre değişen sürede paralarınızı en hızlı şekilde çekebilmenize de yardımcı oluyor. Fakat diğer sektörde ki farklı reklam şirketleri site için karalama kampanyası başlatarak adını kötü duyurmaya çalışmıştır.

Yerli yabancı iddaa şirketleri arasında ise yakından tanımış olduğunuz  Oley, Misli, Nesine veya Bilyoner yer alıyor. Genelde iddia sitelerinde de2’li bir kombine yatıramadığınızı ve yasak olduğunu, daha düşük iddaa oranları sunulduğunu, kısıtlı iddaa çeşitleri ve ödeme yolları bulunduğunu söyleyebiliriz. Fakat iddaa severler de kendi isteklerine göre hem yabancı hem de yerli iddaa şirketlerinden hizmet alabilmektedirler.

buton