21 Bets10 – Yeni giriş adresi 21Bets10.com oldu

Türkiye’deki en kaliteli ve güvenilir iddaa sitelerinden birisi olan Bets10 yine engellendi. Bets10 iddaa sitesi yeni adresi www.21bets10.com oldu.

Arkasındaki Betsson markasıyla 2011 yılından bu yana Türk iddaa severlerin beklentilerini karşılama noktasında başarılı adımlar atan Bets10, giriş adresinde yaptığı değişimden sonra yoluna 21 bets10 adresi üzerinden devam edecek.

Türkiye’de yürürlükte olan iddaa yasalarından dolayı sık sık Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) tarafından erişim engellemesine maruz bırakılan Bets10, bir kez daha benzer bir durumla karşı karşıya kaldı.

TİB engellemeleri konusunda “engin” bir tecrübeye sahip olan site yetkilileri, erişim engellemesi haberi geldikten sonra vakit kaybetmeden harekete geçti ve Bets10 giriş adresi üzerinde değişim yaparak üyelerini mağdur etmedi.

Son dönemde TİB’in yabancı iddaa sitelerine karşı takınmış olduğu katı tutumun dozunu artırdığını göz önünde bulundurursak; ilerleyen süreçte bir engelleme hamlesinin daha gelebileceğini şimdiden öngörebiliyoruz.

Her şeye rağmen şuna için siteye erişim sağlarken sorun yaşamak istemiyorsanız; bilgisayarlarınızın ya da mobil cihazlarınızın url kısmına Bets10 yeni adresi olan 21bets10.com domainini yazacaksınız.

Bets10 Lisans Bilgileri

İsveç merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren Betsson’un Türkiye ayağındaki faaliyetlerinde kullandığı marka durumundaki Bets10, iddaa dünyasındaki Malta tandaslı iddaa siteleri listesinde kendisine yer buluyor.

Güvenilir iddaa siteleri tarafından lisanslandırma işlemlerinde sıklıkla tercih edilen Malta lisansını kullanan söz konusu site, Suite 1, The Marina Business Center, Abate Rigord Street, Ta’ Xbiex, XBX 1129, Malta adresini merkez olarak kullanan Realm Entertainment Limited şirketi aracılığıyla lisanslandırılmış.

Malta Gaming Authority (MGA) tarafından verilen lisansı, online iddaa ve oyun konusunda yürüttüğü çalışmalarda kullanan sitenin, lisans konusunda herhangi bir probleminin olmadığını ifade edebiliyoruz.

Bu konuda üyelerine karşı şeffaf davranma konusunda gerekli hassasiyeti de gösteren Bets10 yeni giriş adresi aracılığıyla siteye erişim sağlayan iddaa severlere, lisans bilgilerinin kontrolünü yapma olanağı da veriyor.

Yazı etiketleri: bets10 giriş • bets10 yeni adres

27 Haziran 2016 Yazıldı Bets10 iddaa

buton