90dakika Güvenilir Mi

Güvenilir Mi 17 Şubat 2016, 11:34 90dakika Güvenilir Mi

Online iddaa sitelerine üye olurken akıllara gelen ilk soru site güvenilir mi şeklinde oluyor. Bu yazımızda 90dakika iddaa sitesi güvenilir mi sorusunun cevabını bulabilirsiniz. 90dakika iddaa sitesi Win United şirketine ait bir iddaa sitesidir. 2005 yılından açılan ve o tarihten beri aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Online iddaa sitelerinde güven veren en büyük unsur lisans sahibi olmalarıdır. 90dakika iddaa sitesi Malta hükümeti tarafından verilen iddaa oynatma lisansına sahip online iddaa sitelerinden birisidir. Site içindeki bütün faaliyetler  LGA/CL1/349/2007 lisans numarı ile Malta yasalarına göre düzenli bir şekilde denetlenmektedir.

90dakika iddaa sitesinde para yatırma ve çekme işlemleri’de son derece güvenilir ve profesyonel yöntemler ile bu işlemleri gerçekleştirmektedir. 90dakika iddaa sitesi üyelerine ödemelerini maximum 4 saat içerisinde yapmaktadır. Site’ye bir miktar para yatırıp daha sonra çekim talebi verdik ve belirtilen süre içerisinde işlemlerimiz gerekleşti.

Bu bilgiler doğrultusunda 90dakika iddaa şirketi hem türkiye’de hemde avrupa’da son derece güvenilir iddaa siteleri arasında girmiştir. Eğer aklınızda 90dakika iddaa sitesinde oyun oynama fikri var ise hiç düşünmeden gönül rahatlığı ile site’ye üyeliğiniz gerçekleştirebilirsiniz.

buton