Albet 1 – Albet yeni adresi Albet1.com

Albet iddaa sitesinin Albet.com domaini TİB tarafından erişime engellendi. Bu engelleme sonrasında girişlerde sorun yaşanan site bir süre sonra yeni adresini Albet1.com olarak açıkladı.

Albet Yeni Adresi 

İngiltere’den lisansı bulunan Albet iddaa sitesi son derece güçlü bir finansal yapıya sahiptir. Şirketin dünya çapında bilindiği ve ülkemizde hizmet verdiğini görmekteyiz. Güçlü iddaa firmalarından birisi olan Albet, Türkiye yasalarına göre engellere maruz kalmıştır. Engellerin TİB kurumu tarafından yapılması sonucunda eski adrese ulaşım kapatılmıştır. Üyelerin giriş yapması durumunda eski adres üzerinden mavi bir panel ile karşı karşıya kalmaları söz konusu olacaktır. Nitekim bu durum sitenin tamamen kaldırıldığı anlamına gelmemektedir. Albet 1 adresi ile yeniden sizlerle buluşmak için hazırdır. iddaa, canlı iddaa, televizyon oyunları, toto, slotlar, canlı gazino, fantazi futbol ve daha fazlası için yeni uzantısını kullanmanız gerekmektedir. Yeni adresine giriş yapmanız halinde aynı tasarım ve uygulamaların sizleri karşıladığını göreceksiniz. İçeriğinde eksilme meydana gelmemiş ve tüm faaliyetleri kaldığı yerden devam etmektedir.

Albet Adresine Ulaşım

Albet giriş adresi Albet1.com ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Erişimleri adına TİB’in engelleri olmuş ve eski uzantısı artık aktif olmamaktadır. Aktif olan yeni adresini de gerekli mecralardan öğrenerek giriş yapabilirsiniz. Sitenin eski üyeleri adına da tüm önlemleri alması tam puan almasına sebep olmaktadır. SMS gibi yollarla üyelerini bildirim yollamış ve yeni adresini duyurmuştur. Kullanıcı hesapları ile yeniden aktif olmaları sağlanmaktadır. Site içerisinde devam eden hizmetler kazandırmak adına faydalı olmaktadır. Hem eğlenceli zaman geçirmeniz hem de kazanç elde etmeniz mümkün olmaktadır. Sitenin uygulamalarından ziyade içeriğinde ki diğer hizmetleri ise;

  • Uygulamalarının yanı sıra 7/24 danışma hattı ile sizlerle buluşmaktadır.
  • Online ödeme yolları ve diğer firmalar ile anlaşmaları da devam etmektedir.
  • Gol sayısı, handikap, üst/alt gibi iddaa türleri çeşitliliğini korumaktadır.
  • Garantili oranları ve güncel oranları ile de iddaa heyecanını yaşamanız sağlanmaktadır.

Yazı etiketleri: albet giriş • albet yeni adres

30 Haziran 2016 Yazıldı Albet iddaa

buton