Albet 2 – Albet yeni giriş adresi Albet2.com

Türkçe iddaa pazarına yeni giriş yapan sitelerden Albet’in adresi engellendi. Engellenen Albet.com’un yerine ise Albet2.com adresi yayına sunuldu.

Albet, Ocak 2016’dan beri Türkçe iddaa oyuncularına yönelik hizmet veren bir iddaa sitesidir. Albet.com ismiyle hizmet vermeye başlayan firmanın sitesi 1 Nisan 2016 tarihinde TİB tarafından erişime engellendi. Bu engellemenin ardından Albet2.com firmanın yeni giriş adresi olarak değiştirildi. Albet iddaa sitesi İngiltere merkezli ve lisanslı olup faaliyetlerini İngiltere’den yürütmektedir. Albet giriş adresi önümüzdeki günlerde tekrar engellenecektir. Bu durumda Albet yeni adresi duyurusu için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Albet 2 yeni üyelerine 400 TL’ye kadar %100 ilk üyelik promosyonu ve 10 TL bedava iddaa promosyonu veriyor. Havale ve Cepbank yöntemi ile Albet hesabınıza ilk seferde en az 100 TL yatırın %100 promosyon hak kazanın. Maksimum promosyonu alabilmek için size önerimiz hesabınıza ilk seferde 400 TL para yatırmanızdır. Çünkü bu miktarı yatırmanız durumunda 400 TL promosyon alabilirsiniz. promosyonunuzu alabilmek için para yatırdıktan sonra iddaa yapmadan önce canlı destek üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanıp promosyonunuzu talep etmeniz gerekmektedir. Albet iddaa sitesine üye olduğunuzda hesabınıza otomatik olarak yatacak olan 10 TL bedava iddaa promosyonu ile siteyi denemenizi öneririz.

Not: Albet iddaa sitesi bu adresten önce Albet.com ve Albet1.com alan adları üzerinden hizmet vermişti.

Yazı etiketleri: albet 1 • albet giriş • albet yeni adres • albet1

14 Nisan 2016 Yazıldı Albet iddaa

buton