Albet 200 – Albet yeni giriş adresi Albet200.com

İngiltere merkezli iddaa sitesi Albet engellendi. Albet100.com adresinin engellenmesinin ardından Albet firması yeni adres olarak Albet200.com’u belirlediklerini duyurdu.

Türkiye’deki faaliyetlerini 5 Nisan 2015’te başlatmasına rağmen, iddaa dünyasında ismini 2016 yılı başları itibariyle duyuran İngiltere menşeli Albet iddaa sitesi, güncel giriş adresinde değişim yaptığını ve bundan sonra Albet200.com adresi vasıtasıyla hizmet vereceğini üyelerine deklare etti.
İngiltere’den temin ettiği iddaa lisansıyla çalışmalarına devam eden Autobet Limited şirketine bağlı olarak çalışan sitenin adres bilgilerindeki değişimin ardındaki temel etmenin, yabancı tandanslı iddaa sitelerine adeta savaş açan Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB)’in çıkartmış olduğu erişim engellemesi olduğunu ifade edebiliriz.
2007 yılında çıkarılan iddaa yasası çerçevesince yabancı iddaa sitelerinin Türkiye’den üye kabul etmelerinin yasak olduğunu sanırım hepimiz biliyoruz. Buna karşın aralarında Albet’in de bulunduğu yabancı iddaa şirketleri Türk iddaa severlerin üyelik işlemleri yapmasına izin veriyor.
Hal böyle olunca devlet, TİB eliyle bu durumun önüne geçmeye çalışıyor ve söz konusu siteyi artık periyodik hale gelen aralıklarla engelliyor. Buna karşın Albet giriş adresi üzerinde yaptığı güncellemelerle her seferinde TİB engellemelerinden kurtulmayı başarıyor ve Albet güncel giriş adresi üzerinden üyelerine hizmet vermeye devam ediyor.

Albet Para Çekim İşlemleri
Üyelerinin Banka Havalesi, CepBank, Ukash, ecoPayz, AstroPay ve PidPay gibi yöntemlerle para yatırımı yapmalarına olanak veren Albet, para çekim işlemlerini ise, Banka Havalesi yöntemi doğrultusunda gerçekleştiriyor.
Albet yeni adresi olarak hizmet veren Albet 200 domaini aracılığıyla siteye giren üyeler, tek seferde minimum 200 TL para çekim talebi verebiliyor.
Siteden para çekimi yapabilmek için, öncelikle en az 1 kez para yatırımı yapılmış olması lazım. Ayrıca hesap bilgileri doğru olmayan ya da eksik bilgiler giren üyelerin para çekim talepleri işleme alınmıyor.
Bununla birlikte her üyenin 24 saat içinde en fazla 4 kez çekim işlemi yapma hakkı bulunduğunu ve 24 saat içerisinde çekilebilecek maksimum para miktarının 25.000 TL olarak belirlendiğini de ifade edelim.

Yazı etiketleri: albet giriş • albet yeni adres

29 Haziran 2016 Yazıldı Albet iddaa

buton