Albet

Albet Albet Hakkında Türkiye iddaa sektörüne 5 Nisan 2015 tarihinde giriş yaptığını belirten Albet iddaa sitesi hakkında detaylı bir inceleme makalesi hazırladık. Albet iddaa sitesi, 2015 yılında piyasaya girmiş olsa da Albet adını 2016 yılının başında duyurmaya başlamıştır. Albet, İngiltere lisanslı Autobet Limited bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Albet iddaa sitesi, Spor iddaaları, Canlı iddaa, gazino, Canlı gazino, Sanal iddaa, Tombala ve Poker bölümleri ile hizmet sunmaktadır.   Spor ve Canlı iddaa Bölümü 2015 yılında kurulan Albet iddaa sitesi spor iddaaları alanında hizmet vermektedir; ancak yaptığımız incelemelerde bu hususta sektörde üst sıraları zorlayan güçlü rakiplerinin gerisinde kalmaktadır. Sitede spor iddaalarıne ek olarak… Genel Bakış promosyonlar Oranlar iddaa Çeşitleri Toplam Not 55

Özet : Albet iddaa sitesi değerlendirmesi

Kullanıcı Oylaması: 0.58 ( 6 oy) 55

Albet Hakkında

Türkiye 5 Nisan 2015 tarihinde giriş yaptığını belirten Albet iddaa sitesi hakkında detaylı bir inceleme makalesi hazırladık.

Albet iddaa sitesi
, 2015 yılında piyasaya girmiş olsa da Albet adını 2016 yılının başında duyurmaya başlamıştır. Albet, İngiltere lisanslı Autobet Limited bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Albet iddaa sitesi, Spor iddaaları, Canlı iddaa, gazino, Canlı gazino, Sanal iddaa, Tombala ve Poker bölümleri ile hizmet sunmaktadır.
 

Spor ve Canlı iddaa Bölümü

2015 yılında kurulan Albet iddaa sitesi spor iddaaları alanında hizmet vermektedir; ancak yaptığımız incelemelerde bu hususta sektörde üst sıraları zorlayan güçlü rakiplerinin gerisinde kalmaktadır.

Sitede spor iddaalarıne ek olarak başta futbol olmak üzere belli başlı spor dallarına yönelik canlı iddaa yapmak da mümkündür. Canlı iddaa seçenekleri alternatif fazlalığı bağlamında değerlendirildiğinde karşımıza biraz sönük bir bülten çıkmaktadır.
 

Diğer Bölümler

Spor iddaalarınin dışında Albet, gazino ve canlı gazino opsiyonlarına da sahiptir. gazino bölümünde NetEnt, Betsoft, Novo ve 2winpower gibi altyapı sağlayıcılarından faydalanan Albet, canlı gazino da ise Evolution ve Ezugi’den yararlanmaktadır.
roulette, 21, Bakara gibi belli başlı gazino oyunları oynama olanağının bulunduğu Albet’te sanal iddaa ve tombala bölümleri de bulunmaktadır.
 

Ödeme Yöntemleri

Albet, hesaplarına para yatırarak iddaa ve gazino keyfi yaşamak isteyen üyeleri ile sistemden para kazanıp çekmek isteyen kullanıcılarına birtakım seçenekler sunmaktadır.

Albet para yatırma ve para çekme yöntemlerine göz atacak olursak:

CepBank, Kredi kartı ve EcoPayz yöntemi ile minimum 50 TL, Ukash yöntemi ile minimum 10 Euro, Neteller yöntemi ile minimum 100 TL olacak şekilde para yatırılabilmektedir. Bununla beraber albet para çekme talepleri de en az 200 TL olmak kaydıyla Banka havalesi şeklinde yapılabilmektedir.

 

promosyonlar
Albet iddaa sitesinin promosyon promosyonları bölümünde sunulan 1’den fazla promosyon kampanyası bulunmaktadır.

400 TL Hoşgeldin promosyonu 1000 TL Kombine promosyonu Poker Rakeback promosyonu %10 AstroPay Yatırım promosyonu %10 Kayıp promosyonu  

Müşteri Hizmetleri

Albet sistemi, üyelerinin sorunlarıyla ilgilenmek üzere albet itiraz hattını kullanmaktadır. 7/24 üyelere hizmet veren canlı destek hattının yanı sıra kullanıcılar gerekli formları doldurduklarında site yönetimiyle iletişime geçebilmektedir.
 

Genel Değerlendirme

iddaa sektöründe yeni sayılabilecek bir sistem olan Albet, genel itibariyle ortalama bir sitedir. Albet nasıl bir iddaa sitesi bağlamında konuyu ele aldığımızda sitedeki iddaa opsiyonlarının sektörün devlerinin gerisinde kaldığını görmekteyiz.

Güvenilir iddaa sitesi olan , veya iddaa sitelerini tercih edebilirsiniz.

buton