Aronbet iddaa Sitesi

Aronbet iddaa sitesi geçtiğimiz günlerde hizmete açıldı.Bizde siz değerli okuyucularımız için siteyi inceledik ve sizlere yararlı olacak bilgiler vermeye çalışacağız.Curacao lisanslı olduklarını belirten site İngilizce ve Türkçe dil seçeneklerinde hizmet veriyor.Aronbet sadece iddaa üzerine hizmet veriyor sitede gazino bölümü göremedik.Detaylı olarak inceleyerek yazımıza devam ediyoruz.

Aronbet Spor iddaaları ve Canlı iddaaler

Spor iddaaları bölümünde futbol,basketbol,tenis,voleybol,buz hokeyi ve hentbol spor türleri bulunuyor.Ancak futbol ve basketbol haricindeki sporlarda iddaae açık musabaka göremedik.Futbol ve basketbolda ise ülkemizden ve avrupadan seçmece musabakalara iddaa imkanı verilmiş.iddaa oranları orta seviyelerde olan bölümde iddaa seçenekleri göremedik sadece musabaka sonucu ve toplam gol sayısı oynayabiliyorsunuz.
Canlı iddaa bölümünde futbol musabakalarının olduğu görülüyor.Spor iddaalarınde yer alan müsabakaları canlı olarak burada bulabilirsiniz.iddaa oranları normal seviyelerde görünürken iddaa seçenekleri yine kısıtlı kalmış.

Aronbet Canlı Yardım

Sitede 10.00-02.00 saatleri arasında hizmet veren bir canlı yardım servisi bulunuyor.Merak ettiklerinizi ve ödemeler konusundaki sorularınızı canlı yardıma sorabilirsiniz.

Aronbet Para Yatırma ve Para Çekme

Para yatırma işlemleriniz için sadece cepbank ve banka havalesi yöntemleri bulunuyor.Dünyaca kullanılan ecocard,astropay,neteller vb. yöntemleri aronbette göremedik.
Para çekme işlemlerinizi ise banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Aronbet promosyonlar

İlk Üyelik promosyonu

İlk para yatırım işleminize %100 oran ile promosyon veriliyor.promosyontan faydalanmak için minimum 50 TL yatırım yapmanız gerekiyor.promosyon alabileceğiniz maksimum miktar ise 500 TL olarak belirlenmiş.promosyonun çevrim şartının en az 2.00 oran ile 10 kez olduğu bilgisini aldık.

Aronbet Genel Değerlendirme

Aronbet iddaa sitesi piyasa yeni katılanlardan.Sadece iddaa hizmeti sağlıyorlar.Curacao lisanslı olduğu bilgisi bulunan sitenin iddaae sunduğu musabaka sayısı az görünüyor.iddaa oranları ve seçenekleri de düşük kalan sitenin kendini geliştirmesi şart.Sitede belirli saatler arası hizmet veren canlı yardım bulunuyor.Ödeme yöntemleri olarak sadece cepbank ve banka havalesinin bulunması güven açısından bir eksiklik.gazino hizmeti verilmemesi finansal açıdan pek güçlü değil mi sorularını akıllara getiriyor.Verdikleri ilk üyelik promosyonu gayet makul görünüyor ancak çevrim şartının biraz ağır olduğunu söyleyebiliriz.Sizinde aronbet hakkında görüş ve tecrübeniz varsa yorum bırakarak paylaşımda bulunabilirsiniz.

buton