Artemisbet 1000 – Artemis giriş Artemisbet1000.com

Artemisbet online iddaa sitesinin Artemisbet90 adresi 30 Mayıs 2016 tarihinde engellendi. Artemisbet yeni adresi ise Artemisbet1000.com oldu.

Artemisbet80.com 18 mayıs 2016 tarihinde engellenmiş ve yerini Artemisbet90’a bırakmıştı. Bu gelişmeden 12 gün sonra Artemisbet90 da engellendi ve onun yerine gelen adres Artemisbet 1000 oldu. Artemisbet iddaa sitesini bilen bilir, Türkiye’de hizmet vermeye başlayan en eski sitelerden birisidir ve üyeleri tarafından çok sevilen bir iddaa sayfasıdır. Her geçen gün üye sayısını arttıran artemisbet’in bu başarısındaki en önemli faktör çok hızlı gerçekleşen para yatırma ve çekme işlemleridir. Türkiye’deki iddaa yasası gereğince Artemisbet giriş adresleri TİB tarafından erişime engellenmektedir.

Artemisbet bloklansa da hemen bu soruna çözüm bulabilmekte ve yasağı delebilmektedir. Çünkü Artemisbet engellendikten sonra hemen yeni bir adres açarak yayına devam ediyor. Artemisbet yeni adresi de bizim sitelerimiz gibi iddaa blogları ve artemisbet e-mail yoluyla üyelere ve ziyaretçilere duyuruluyor. Artemisbet1000.com adresini tarayıcınıza yazarak direkt olarak siteye ulaşabileceğiniz gibi iddaa siteleri blogumuzdaki Artemisbet bağlantılarına da tıklayabilirsiniz. Buradaki bağlantılar otomatik olarak en son adrese yönlenmektedir.

Yazı etiketleri: artemisbet giriş • artemisbet yeni adres

31 Mayıs 2016 Yazıldı Artemisbet iddaa

buton