Artemisbet 40 – Artemisbet’in Yeni Giriş Adresi Artemisbet40.com

Artemisbet giriş adresi 07.12.2015 tarihinde Artemisbet 50 olarak güncellenmiştir. Yeni giriş adresinin tanıtım sayfasına ulaşmak içinTürkiye iddaa sektörünün önde gelen iddaa sitelerinden biri olan Artemisbet’in giriş adresi, yapılan engellemeler dolayısıyla 18.11.2015 tarihinde Artemisbet 40 olarak değişmiştir. Üstteki görsele tıklayarak ya da Artemisbet’in yeni giriş adresine ulaşabilirsiniz.
Artık Artemisbet kullanıcıları eski adres olan www.artemisbet30.com yerine yeni adres olan ‘u kullanacaklardır. Gelen engellemeler sonrasında adres değişikliğine giden Artemisbet’te bu değişiklik dışında başka bir değişiklik olmamıştır. Site, oyuncu bakiyeleri, hesaplar ve iddaaler aynı eski sistemdeki gibi devam etmektedir.Artemisbet Neden Engellendi?
Biliyorsunuz ki Türkiye’de yasal olarak hizmet veren tek iddaa firması İddaa’dır. Fakat bu firmada ki oranların bir hayli düşük olması ve tek musabakaa iddaa yapamama gibi durumlardan dolayı iddaa severler Avrupa iddaa sitelerine yönelmektedir. Bu siteler ise Türkiye sınırları içerisinde yasal olarak görülmediğinden dolayı TİB yani Türkiye İletişim Başkanlığı tarafından sitelere erişim engellenmektedir.
Her ne kadar Artemisbet 40 kendi ülkesi olan Malta’da yasal, lisanslı ve resmi kurumlarca düzenli denetlenen bir firma olsa da ülkemiz yasalarına göre illegal olarak nitelendirilmektedir. Bu yüzden de giriş adresleri sürekli olarak engellenmekte.
DNS ayarı yapmamış olan iddaaçiler her engelleme sonucunda siteye kısa süreli erişim sağlayamasa da bu iddaa siteleri çok kısa bir sürede yeni adreslerini yayına sokarak bu iddaaçiler için siteye erişim imkanı vermektedir.Güvenilir ve düzenli ödeme yapan kaliteli iddaa siteleri arasında gelen Artemisbet 40’ta iddaalarınize yeni adresten devam edebilirsiniz. Adres değişikliği yapan tüm siteleri xn--bahis-irketleri-e6c.com adresimizden güncel olarak takip edebilirsiniz. iddaalarınizde bol talih dileriz.

buton