Artemisbet 70 – Artemisbet mobil giriş Artemisbet70.com

Son yılların en popüler iddaa sitelerinden birisi olan Artemisbet’in önceki adresi olan Artemisbet60 dün gece engellendi. Artemisbet yönetimi bu olay üzerine engelsiz Artemisbet70 adresini hizmete sundu.

Artemisbet iddaa sitesi Türkiye’deki iddaa oyuncuları tarafından çok sevilen ve güvenilen iddaa siteleri arasında yer almaktadır. Artemisbet uzun yıllardır Türkiye’deki oyunculara online iddaa keyfini yaşatmaktadır. Alt yapı ve geniş seçenekler anlamında özellikle son zamanlarda personel ve yazılım anlamında çok iyi yatırımlar yaptılar. Artemisbet Everymatrix alt yapısı ile hizmeten veren birçok iddaa sitesinden birisidir ama başlı başına marka olmuş bir sitedir. Bu günden itibaren Artemisbet 70 adresini kullanarak siteye girebilirsiniz. Önceki Artemisbet adresleri engellendiği için hangisini denerseniz deneyin maalesef engelleme sayfası ile karşılaşırsınız. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz internet tarayıcınızda yeni bir sayfa açtıktan sonra adres kısmına Artemisbet70.com yazmanızdır.

Artemisbet sitesinde önceki adreslerde hesap açmışsanız bu hesap bilgilerinizi Artemisbet70 adresinde de kullanmanız mümkündür. Bu site üzerinden hesabınıza giriş yaptığınızda önceki işlem geçmişiniz ve varsa bakiyenizin aynı şekilde yeni Artemisbet sitesinde de yer aldığını göreceksiniz. Artemisbet giriş ve Artemisbet yeni adres konusunda sitelerde bilgi aramaya son veriyoruz. Çünkü sitemizdeki Artemisbet linklerine tıkladığınızda her zaman engelsiz ve son adrese yönlenirisiniz.

Yazı etiketleri: artemisbet giriş • artemisbet yeni adres

20 Şubat 2016 Yazıldı Artemisbet iddaa

buton