Artemisbet 90 – Artemisbet yeni adres Artemisbet90.com

Türkiye’nin en iyi iddaa sitelerinden Artemisbet’in önceki adresi Artemisbet80 dün akşam saatlerinde bloklandı. Artemisbet giriş adresi olarak ise Artemisbet90.com belirlendi.

Artemisbet iddaa sitesinin adresi TİB tarafından erişim engeline tabi tutuldu. Curaçao lisansı ile hizmet veren Artemisbet TR’de online iddaa lisansına sahip olmadığı için illegal iddaa sitesi olarak kabul ediliyor. Bu nedenle Artemisbet adresleri TİB tarafından engelleniyor. Aslında Artemisbet lisansa sahip ve güvenilir işlemleri ile isim yapmış bir iddaa sitesi. Ama İddaa’dan alınan bir lisansa sahip olmamaması bloklanmasını kaçınılmaz hale getiriyor. Spor iddaaları ve canlı iddaaler bölümlerinde sunduğu yüksek oranları ve promosyonları ile üyelerini memnun eden Artemisbet uzun yılladır hizmet vermektedir. Artemisbet 90 adresi engellenene kadar bu adresten başka resmi bir Artemisbet adresi yoktur.

Artemisbet yeni adresi olan Artemisbet 90 şu anda engelsiz olarak hizmet vermektedir. Artemisbet mobil sitesinin adresi de aynı şekilde Artemisbet90.com’dur. Artemisbet’e mobilden girmek istediğinizde bu adresi kullanabilirsiniz. Artemisbet90’a girdiğinizde otomatik olarak mobil siteye yönleneceksiniz. Artemisbet’e yukarıdaki buton üzerinden üye olursanız 1000 TL’ye kadar ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. Artemisbet’te promosyonlar sadece ilk üyelikte değil. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra para yatırma promosyonları, gazino promosyonları ve haftalık promosyonlardan yararlanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: artemisbet giriş • artemisbet yeni adres

19 Mayıs 2016 Yazıldı Artemisbet iddaa

buton