Artemisbet30 yeni giriş adresi Artemisbet 30

Artemisbet iddaa sitesinin güncel giriş adresi www.artemisbet30.com oldu. Canlı iddaa oynamak için artemisbet 30 adresini kullanarak siteye girebilirsiniz.

Artemisbet’e giriş için tıkla!!!

Türk iddaa severlerin en çok tercihi ettiği iddaa sitelerinden birisi olan Artemisbet’in www.artemisbet20.com adresi bu ay içerisinde engellendi. Engelleme sebebi olarak Nevşehir 1. Sulh CH’nin kararı gösterilmiş. Bu karara istinaden de TİB tarafından artemisbet20.com adresi engellenmiş. Artemisbet engellendikten sonra onlarca kullanıcıdan yeni adresle ilgili mesajlar aldık. Artemisbet 30 firması yeni adrese (Artemisbet30) geçişi hemen gerçekleştirdi ancak bunu üyelere duyurmaları biraz zaman aldı. Bu durumda da birçok artemisbet üyesi siteye giriş yapamayınca iddaalarıni oynayamadı ve ister istemez kullanıcılar tedirginlik yaşadı. Biz ne kadar diğer sitelerimizde de yeni adresi duyurmuş olsak kullanıcıların bunu görmeleri zaman aldı. Artemisbet30.com adresinin artık geçerli adres olduğunu belirtmemize rağmen bu kez de mobil kullanıcılar giriş sorunu yaşadılar. Çünkü bilgisayar kullanıcıları sağlıklı bir şekilde Artemisbet30’a girebilmelerine rağmen mobil kullanıcılar otomatik olarak eski adrese yönlendiği için giriş yapamadılar. Bir iki gün süren bu problem artık sona erdi ve mobil kullanıcılar da Artemisbet30 adresini kullanabiliyorlar.

Artemisbet’e giriş için tıkla!!!

Artemisbet 30 sitesinde musabaka öncesi spor iddaaları kuponları yapabilirsiniz. Kombine iddaa oynayabileceğiniz gibi tek musabaka iddaaları seçeneği sayesinde az risk ile kazanma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Artemisbet canlı iddaa sayfası ise yüksek oranlarla canlı canlı iddaaler oynamanıza imkan veriyor. Listede yer alan musabakalarda dilediğinize alt üst ya da musabaka sonucu iddaaları oynayabilirsiniz. Artemisbet 30 sanal oyunlar bölümünde sanal futbol, sanal at yarışı ve sanal tazı yarışları oynayabilirsiniz. gazino kısmında yüzlerce sanal gazino oyunu oynayabileceğiniz gibi, canlı gazino bölümünde canlı krupiyeler ile iddaalarınizi yapabilir ya da sohbet edebilirsiniz. Çok geniş seçenekler sunan artemisbet dünyasına üstteki linke tıklayarak üye olabilirsiniz.

Yazı etiketleri: artemisbet giriş • artemisbet yeni adres

18 Ekim 2015 Yazıldı Artemisbet iddaa

buton