Avrupa iddaa Siteleri

iddaa Siteleri 2 Ocak 2016, 21:20 Avrupa iddaa Siteleri

Avrupa bilindiği üzere iddaain ana toprağıdır. Bu nedenle o kadar çok iddaa sitesi var ve her geçen gün bunlara onlarcası eklenmektedir. Size belirteceğim bu iddaa siteleri oldukça profesyonel,kaliteli ve müşteri odaklı çalışmaktalar.iddaain ana toprağı Avrupa’da binlerce profesyonel iddaaçi olması bu sitelerin gelişim hızını artırmaktadır.

Bet365

Bet365 İngiltere‘nin önde gelen iddaa sitelerinden biri. 120 ülkede 1 milyon’dan fazla müşterisi bulunan Bet365‘in ikametgahı İngiltere’de. 100 Euro’ya kadar ilk para yatırma promosyonu sunan Bet365,promosyon konusunda da çok geniş bir site.

74’ den beri online olan bu iddaa sitesi 1 milyondan fazla geniş üye kitlesine sahip. Akla gelebilen tüm iddaa yollarını kullanan bet365 güvenebileceğiniz nadir sitelerin başında yer alır.

Para yatırma ve çekme işlemleri 24 saat içerisinde sonuçlanan müşteri isteklerine son derece değer veren ender sitelerden.

İnterwetten

Tabiki öncülerden fakat biraz daha yeni olan interwetten 1990 ‘dan beri online bir milyondan fazla üyeye sahip ve yıllık geliri 300 milyon Euro civarında bir iddaa şirketidir. Para çekim hızı oldukça iyi olan interwetten bir çok spor iddaai seçeneğide sunmaktadır. Şuan için ise Malta’dan hizmet vermektedir.

İntertops

Intertops denince akla ilk gelen minimum seviyede iddaa oluşturma seçeneği gelmekte çünkü 1 Euro ile kupon oluşturmak mümkün. En yüksek kazanç ise 100.000 Euro olan intertopsun sanırız bir negatif tarafı oranların diğer iddaa sitelerine oranla daha düşük olması ancak bu yeni başlayan iddaa severleri vazgeçtirmemekle kalmayıp oran düşüklüğü göz ardı edilerek en gözde iddaa sitesi yapmaktadır.

Bwin

Tam anlamıyla iddaa konusunu aşan sitelerin başında gelen bwin en uzman sitelerden biridir.En sevilen iddaa sitelerinden biri olan bwin tüm iddaa seçeneklerini bünyesinde barındıran üyeleri için özel olarak çalışmaktadır.

Canlı musabaka ve para yatırım/çekim konusunda da son derece titizlikle çalışan bwin tek kelime ile kusursuz sitelerden biridir.

Hata bulacağınız son site…

Betfair

Standart oyun tarzlarına farklı gelebilen betfair , üyelerin oran belirlemesini sağlayan tek sitedir. Yani Betfair‘de müşterilere karşı iddaa yatırmaktasınız..Bu da sizi biraz zorlaycaktır.promosyon konusunda ise bir çok çeşitliliğe sahip betfair’de oynamak ve ya oynamamak sizin elinizde. Biz size yatırıyoruz.

Bahsi geçen 4 site sadece avrupada yer alan yüzde bir sitelerden. Online iddaa siteleri ile devam etmek isterseniz aşağıda size listemiz sunulmaktadır.

Betboo

İntbet

Betsilver

betvole

Bets10

Superiddaa

Betin

Rivalo

Youwin

Tempobet

 

buton