Avrupabetin iddaa Sitesi

Avrupabetin iddaa sitesi 2014 yılından beri online iddaa piyasasında hizmet veriyor.Site yeni diyebileceğimiz bir durumda görünmüyor çünkü epey zaman olmuş.Ancak bu süreçte isimlerini nerdeyse hiç duyuramadıklarını söyleyebiliriz.Alıştığımızda iddaa sitesi adresleri gibi .com yerine avrupabetin.net adresi üzerinden ulaşılıyor.Siteyle ilgili bilgileri incelediğimizde curacao lisanslı olduklarını belirtmişler.Yalnızca Türkçe dilinde hizmet verdikleri görülüyor.Avrupabetinde bulunan bölümleri ve seçenekleri detaylı olarak incelemeden önce sadece iddaa üzerine hizmet verdiklerini söylemeliyiz.

Avrupabetin iddaa Bölümü

Sitede iddaa başlığı altında bir bölüm bulunmuyor.Onun yerine futbol,canlı iddaa,düello ve basketbol başlılarına yer verilmiş.
Futbolda avrupadan ve ülkemizden seçmece musabakalara iddaa imkanı açılmış.iddaa oranları ve seçeneklerinin düşük seviyelerde olduğu görülüyor.Kullanılan tasarım ve görseller ülkemizdeki iddaa bültenine benzemektedir.
Canlı iddaae tıkladığınızda promosyonlar ve sizesunulan seçeneklerle ilgili reklamlar çıkıyor.Canlı iddaa bölümü göremedik.
Düello bölümünde seçmece musabakalar bulunuyor ancak birkaç ay öncesinde kalmış güncelleme yapılmamış.
Sitede iddaa yapabileceğiniz bir diğer spor türü basketbol olarak göze çarpıyor.Basketbolda amerika ve ülkemizden seçmece musabakalara iddaa imkanı verilmiş.
Kupondaş bölümü forum mantığı üzerine oynadığınız kuponu paylaşmanız veya vereceğiniz tüyolar üzerine düşünülmüş.
Ayrıca musabaka sonuçlarını öğrenip takip edebileceğiniz canlı sonuçlar bölümü bulunmaktadır.

Avrupabetin Para Yatırma ve Para Çekme

Sitede bu kadar az seçenek olmasına rağmen para yatırma işlemlerinde iyi seçenekler sunmuşlar.Para yatırmak için ecocard,neteller,ukash,kredi kartı ve banka havalesi yöntemleri hizmetinize sunulmuştur.

Avrupabetin promosyonlar

Avrupabet iddaa sitesinde promosyonlar için bir bölüm oluşturulmamış ancak anasayfada 150 TL yatırımlara 100 TL promosyon verildiği bilgisi paylaşılmış.Ancak çevrim şartları veya hangi yatırım yöntemleri için geçerli olduğu belirtilmemiş.

Avrupabetin Genel Değerlendirme

Avrupabetin iddaa sitesi iki yıla yakın süredir hizmet veriyor.Yeni bir site olmamasına rağmen bu süreçte piyasada pek adını duyuramamış.Sitede sadece iddaa seçeneği bulunuyor.Ancak yapabileceğiniz iddaaler sadece futbol ve basketbol sporlarından oluşuyor.Bu spor türlerindeki musabaka sayısıda oldukça az sitedeki iddaa oranları çok düşük ve seçenekler kısıtlı.gazino bölümü bulunmayan avrupabetinin finansal konuda pek güçlü olmadığı düşüncesi oluşuyor.Kullanılan canlı yardım zopim adı verilen ücretsiz bir yazılımla sağlanmış.Online iddaa siteleri arasında değerlendirebileceğiniz çok daha kaliteli,güvenilir,iddaa oranları yüksek ve geniş seçenekli siteler bulunuyor.O sitelerle avrupabeti kıyasladığımızda sıradan bir site konumunda kalıyor.Sizinde avrupabet hakkında görüş ve tecrübeleriniz varsa yorum bırakabilirsiniz.

buton