Bayern Münih – Fenerbahçe iddaa analizi ve Oranları 19.11.2015

Bayern Münih – Fenerbahçe
Euroleague A Grubu
Tarih – Başlama Saati: 19.11.2015 – 21:45
analiz – Oran: 2 (1.65)
iddaa Sitesi: 

Diğer Oranlar
Bayern Münih
2.96
Fenerbahçe1.65
205.5 Alt – 1.82
205.5 Üst – 1.82
Yukarıdaki oranlar  iddaa sitesinden alınmıştır.
Karşılaşma Öncesi Puan Durumu ve Sıralama
Bayern Münih
– 4galibiyet 1mağlubiyet 2.sıra
Fenerbahçe – 2galibiyet 3mağlubiyet 4.sıra
Analiz
B. Münih sahalarında kazandıkları Khimki ve Strasbourg musabakaları ile iyice ritim yakaları. Koç Pesic takımda ki soruna bir türlü çözüm bulamadı ve kağıt üstünde beklenmedik mağlubiyetler yaşıyorlar. Bayern Münih’te bu musabaka öncesi Savanovic, Renfroe ve Bryant sakatlıklarından dolayı oynamaları zor görünüyor. Bayern Fenerbahçe dışında evinde oynayacak ve 3 zor deplasmanı var. Onlar için daha olmazsa olmaz musabaka.
Fenerbahçe geçen hafta grup liderliği için sahasında karşılaştığı Khimki’ye karşı musabakasın başında rakibe topu verse de oyunun geri kalanında sahanın her alanında üstün oynayan takımdı, musabakasın sonunda biraz sorun yaşasa da ne yapıp edip kazanmayı başardılar. Bayern karşısında alınacak galibiyet işi büyük ölçüde bitirmek anlamına gelecek. Fenerbahçe’de Barış Hersek ve Kostas Sloukas yok. Dixon musabakasın başında Rice’e aldırdığı 2 faul ile  Khimki’nin en büyük kozunu devre dışı bıraktılar.
İlk hafta B. Münih, Fenerbahçe deplasmanında  tüm musabakası önde götürse de Vesely ve Datome’nin son periyottaki oyunuyla çözülmüşlerdi, bu musabakata da Vesely ve Udoh ikilisi kısalar tarafından beslenebilirse B. Münih’e karşı sıkıntı yaratabilirler. Bence toplam sayı barajı aşılmayacaktır. musabaka sonu bahsi için de öncelik Fenerbahçe.
Tercih : 2

buton