Belge İstemeyen iddaa Şirketleri

Genel 2 Mart 2016, 00:09 Belge İstemeyen iddaa Şirketleri

Ülkemizde artık pek çok iddaa şirketleri artık para çekme işlemleriniz sırasında sizden kimlik fotokopisi, ikametgah, ehliyet belgesi gibi daha pek çok belgeleri de istemektedir. Özellikle tüm bu şirketlerin iddaa severlerden istedikleri belgeler tüm bunlarla da sınırlı kalmazken aynı zamanda bilgiler uyuşmaz ise para çekim sırasında da oldukça zor anlar yaşamanıza da neden olacaktır. Hatta çoğu şirket bilgiler uyuşmaz ise üyelerine hiçbir şekilde ödeme yapmamaktadır. Bu belgeleri isteyen iddaa sitesine üyeyseniz mecbur şekilde bilgilerinizi doğru şekilde girmeniz ve belgelerinizi eksiksiz bir şekilde vermeniz gerekir.  Aksi takdirde hoşunuza gitmeyen sorunlarla da karşı karşıya kalabilir ve paranızın yanmasına neden olabilirsiniz.
iddaa SiteleriSite HakkındaHoş Geldin promosyonuÜye Ol Betmatik İncele365 TLBetmatik Üye Ol Rompoker İncele10 TL FREERompoker Üye Ol İntbet Hakkında300 TLİntbet Üye Ol Pokerbeta Hakkında3 TL FREEPokerbeta Üye Ol

iddaa Siteleri Niçin Belge İstiyor?

Her ne kadar iddaa sitelerinin hemen hepsi kendi ülkelerinde lisanslı olsalar da belirli kurumlar tarafından denetleniyor. Özellikle kurumların en çok üzerinde hassasiyetle durmuş olduğu konuların başında ise iddaa şirketlerinde kesinle 18 yaşından küçük olanların iddaa oynamamasıdır. İşte kurumlar iddaa şirketlerin üyeleri arasında 18 yaşından küçük olanlar var mı yok mu diye bir araştırma içerisine de girilmeye başlanmıştır.

Bu sebeple iddaa şirketleri de reşit olduğunuzu bir an önce tescillendirmeniz adına ise mutlaka kimlik ve ya ehliyet belgesi talep ettiklerini belirtebiliriz. Kimi iddaaçiler iddaa sitelerine belge göndermek güvenli mi diye merak ediyorlar. Fakat iddaa sektörü içerisinde adını geniş çaplı bir şekilde duyurmuş olan iddaa şirketlerine gerekli belgeleri verirken içiniz daha fazla rahat edecektir.

iddaa şirketlerinin birçoğu belge isterken iddaa oynamak için reşit bir yaşta mısınız diye kontrol ediyorlar. Ama yine de güvenmiyorum diyorsanız Belge İstemeyen iddaa Şirketleri ile iletişime geçerek üye olabilir ve gönül rahatlığı ile de iddaainizi oynamaya başlayabilirsiniz.

Belge İstemeyen iddaa Şirketleri Hangileri?

Üyelerinden belge istemeyen iddaa şirketleri arasında intbet yer alıyor. Bu sayede  firmalara hiçbir şekilde belge göndermeden para yatırıp çekebilecek ve aynı zamanda da yüksek kazanç sağlama talihını da elde edeceksiniz. Bu sayede para yatırma ve çekme işlemlerinde de bekleme yapmayacaksınız.

buton