Belge İstemeyen iddaa Sitesi

iddaa Siteleri 24 Kasım 2014, 05:00 Belge İstemeyen iddaa Sitesi

Güvenliğiniz için hemen hemen her iddaa sitesi para çekme talebinizde sizden kimlik kopyası veya kredi kartı kopyasını veyahutta banka ekstresi göndermenizi talep eder.Dolandırıcılardan korunmak için iddaa şirketlerinin kendilerince aldığı önlemdir. Belge göndermeden para yatırıp ve çekebileceğiniz siteler aşağıda yer almaktadır.

Belge istemeyen iddaa siteleri arasında sizlere önereceğimiz en kaliteli iddaa sitelerini sizler için seçtik.

iddaa SiteleriSite HakkındaHoş Geldin promosyonuÜye Ol Betmatik İncele365 TLBetmatik Üye Ol Rompoker İncele10 TL FREERompoker Üye Ol İntbet Hakkında300 TLİntbet Üye Ol Pokerbeta Hakkında3 TL FREEPokerbeta Üye Ol

Not:Kimlik fotokobis  ve kredi kartı ekstresi isteyen sitelerde oynamanızı öneririz. xn--bahis-irketleri-e6c.com Olarak.

1) Youwin – (Youwin hakkında detaylı bilgiler için tıkla)

2) Rivalo – (Rivalo hakkında detaylı bilgiler için tıkla)

3) Tempobet – (Tempobet hakkında detaylı bilgiler için tıkla)

4)İntbet24.Com

5) Betmatik.com

6) Betvole60.com

7)Sportotobet.Com

8)Betsilver24.com

9)Betebet101.com

 

Özellikle www.intbet24.com belge istemeden iddaa yapmaya olanak sunan bir iddaa firmasıdır. Sadece kredi kartı ile yatırım yapan üyelerden çekimlerinde belge istemektedir.

Neden iddaa siteleri belge ister çünkü çekimlerde iddaa siteleri zarar yapar ve bunun kontrolu sağlamak adına kullanıcının üye bilgileri ile hesap bilgilerinin tutup tutmadığını tehid etmek zorundadır iddaa büroları

Güvenlik nedenlerinden dolayı belge istenmektedir. Yukarıda sizlere verdiğim iddaa sitelerine üye olarak belge göndermeden iddaa ve canlı gazino alanlarından faydalanabilirsiniz.

Belge evrak talep eden siteler güvenliğe son derece önem veren şirketlerdir iddaa oynayken sorun yaşamayacağınız sitelerdir genelde.

Konu güncelleme 30 Ocak 2016 tarihinde saat 06:58.

Konu güncelleme 29 haziran 2016 tarihinde.

buton